TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

17 Üniversite’den 45 Akademisyen Tarsus’a geldi

Mersin Üniversitesi, Mersin Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ve Muhasebe Öğretim Üyeleri Bilim ve Dayanışma Vakfı işbirliğinde ‘Büyük ve Orta Boy İşletmeler İçin Finansal Raporlama Standardı’nın (BOBİ FRS)  Muhasebe Uygulamaları Açısından Değerlendirilmesi’ başlıklı panel gerçekleşti. Mersin Üniversitesi İşletme Bölüm Başkanı Doç. Dr. İlhan Ege, program hakkında genel bilgilere yer verdiği konuşmasında; “Panelimize, 17 farklı üniversiteden […]

17 Üniversite’den 45 Akademisyen Tarsus’a geldi
03 Mart 2018 - 21:37 'de eklendi.

Mersin Üniversitesi, Mersin Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ve Muhasebe Öğretim Üyeleri Bilim ve Dayanışma Vakfı işbirliğinde ‘Büyük ve Orta Boy İşletmeler İçin Finansal Raporlama Standardı’nın (BOBİ FRS)  Muhasebe Uygulamaları Açısından Değerlendirilmesi’ başlıklı panel gerçekleşti.

Mersin Üniversitesi İşletme Bölüm Başkanı Doç. Dr. İlhan Ege, program hakkında genel bilgilere yer verdiği konuşmasında; “Panelimize, 17 farklı üniversiteden 17 profesör, 8 doçent, 8 yardımcı doçent ve 9 öğretim görevlisi ve araştırma görevlisi olmak üzere olmak üzere toplam 42 akademisyen katılım sağlamıştır. Alanında uzman panelistlerimiz ve panel başkanımızla keyifli ve verimli bir program geçirmenizi diliyor ve tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Gerçekleşen panel sonrası misafir katılımcılara Tarsus’un tarihi yerlerini  gezdiren Doç. Dr. İlhan Ege, gezi sırasında katılımcılara Tarsus’a ait lezzetlerden de ikramlar sundu.

Daha sonra  Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can’ın da katıldığı etkinlik programı Tarihi Tarsus Şelalesinde verilen yemekle son buldu.

17 Üniversiteden 45 Akademisyenle bir araya gelen Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can Tarsus’a gelen misafirlere teşekkür ettiği konuşmasında ” Büyük bir Tarihe ev sahipliği yapan şehrimize bugün sizin gibi akademisyenlerin gelmiş olması bizler için ayrı bir güzellik. Tarsus tarihiyle birçok medeniyete ev sahipliği yapmış oldukça eski bir yerleşim yeridir. Bu interland içerisinde bir çok dine de ev sahipliği yapmıştır. Sizlerin gelişi şehrimizin tanıtımı içinde önemlidir. Şehrimizin kapıları sizlere her zaman açıktır”dedi.

HABER:CİHAN KEZER

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER