TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

4 gün geride kaldı, bekçilerin izine rastlanmadı

 balık avlamak için kayıkla açıldıkları denizde kaybolan 2 mahalle bekçisini arama çalışmaları 4’üncü günde de genişletilerek sürdürülüyor. İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görevli mahalle bekçileri Ömer Özer (31) ve yaşıtı Oktay Avcı’yı Karadan, denizden ve havadan yürütülen aramalarda bugünde bir ize rastlanamadı. Kayıp bekçileri arama çalışması 4’üncü günde de sürdürüldü. Bölgede, bekçilerin aileleri ve arkadaşlarının umutla bekleyişi sürüyor. Çevredeki vatandaşlar da kendilerine ait […]

4 gün geride kaldı, bekçilerin izine rastlanmadı
14 Ocak 2020 - 20:27 'de eklendi.

 balık avlamak için kayıkla açıldıkları denizde kaybolan 2 mahalle bekçisini arama çalışmaları 4’üncü günde de genişletilerek sürdürülüyor.

İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görevli mahalle bekçileri Ömer Özer (31) ve yaşıtı Oktay Avcı’yı Karadan, denizden ve havadan yürütülen aramalarda bugünde bir ize rastlanamadı.

Kayıp bekçileri arama çalışması 4’üncü günde de sürdürüldü. Bölgede, bekçilerin aileleri ve arkadaşlarının umutla bekleyişi sürüyor. Çevredeki vatandaşlar da kendilerine ait bot ve kayıklarla çalışmalara destek veriyor. 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER