TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Acı haber: 3 Şehidimiz var

MSB’den yapılan yazılı açıklamada, yol kontrolü sırasında meydana gelen bombalı araç saldırısı sonucunda 3 askerin şehit olduğu belirtildi. Açıklamada, “Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz.” ifadelerine yer verildi. Edinilen bilgilere göre ‪Suriye’nin Tel Abyad […]

Acı haber: 3 Şehidimiz var
16 Ocak 2020 - 23:05 'de eklendi.

MSB’den yapılan yazılı açıklamada, yol kontrolü sırasında meydana gelen bombalı araç saldırısı sonucunda 3 askerin şehit olduğu belirtildi.

Açıklamada, “Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz.” ifadelerine yer verildi.

Edinilen bilgilere göre ‪Suriye’nin Tel Abyad bölgesinde bombalı saldırı sonucu şehit olan askerlerin kimlikleri Binbaşı Şevket Tombul, Teğmen Sinan Bilir, Uzman Onbaşı Mustafa Abaklı olduğu belirtildi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER