TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Adana’da ekmek dağıtan 3 kişi gözaltına alındı.

Adana’da ekmek dağıtan 3 kişi gözaltına alınıp tutanak tutulmadan bırakıldı. Adana’nın Yüreğir İlçesine bağlı Yunusoğlu mahallesinde 3 kişinin CHP’li büyükşehir belediyesinden gelen ekmekleri vatandaşa dağıttıkları için gözaltına alındığı belirtildi. Evrensel gazetesinin haberine göre, mahalle esnafından Mevlüt Kaya, cuma günü Adana Büyükşehir Belediyesi’nin mahallede dağıtılmak üzere gönderdiği 3 bin tane ekmeği gönüllü olarak yoksul vatandaşlara ulaştırdıktan bir […]

Adana’da ekmek dağıtan 3 kişi gözaltına alındı.
27 Nisan 2020 - 16:46 'de eklendi.

Adana’da ekmek dağıtan 3 kişi gözaltına alınıp tutanak tutulmadan bırakıldı.

Adana’nın Yüreğir İlçesine bağlı Yunusoğlu mahallesinde 3 kişinin CHP’li büyükşehir belediyesinden gelen ekmekleri vatandaşa dağıttıkları için gözaltına alındığı belirtildi.

Evrensel gazetesinin haberine göre, mahalle esnafından Mevlüt Kaya, cuma günü Adana Büyükşehir Belediyesi’nin mahallede dağıtılmak üzere gönderdiği 3 bin tane ekmeği gönüllü olarak yoksul vatandaşlara ulaştırdıktan bir gün sonra ekmeklerin dağıtımını birlikte yaptığı 3 kişinin evlerinden gözaltına alınarak Doğankent Karakolu’na götürüldüğünü ifade etti.

Kendisinin de gözaltına alınacağının söylendiğini ifade eden Kaya, “Gözaltına alınan 3 arkadaşım belediyenin araması ile serbest bırakıldı. Böylece beni göz altına almadılar. Ancak gözaltı işlemi ile ilgili bir tutanak tutulmadı” dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER