TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Ahmet Daşçı: Sizde bir an önce spor ile tanışın

İdeal basketbol akademisi 2019-2020 resmi liglerine dur durak demeden devam ediyor. 2011 yılından bu zamana kadar önemli bir istatistikle çalışmalarını sürdüren İdeal Spor Kulübü çizgisinden hiç çıkmayarak başarılı yıllarına devam ediyor. İdeal Gençlik Spor Kulübü Başkanı Ahmet Daşcı yaptığı açıklamada, Tarsus basketbolunda yıllarca hep ileriye giderek ideal basketbol akademisi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz,dedi. Daşçı ”Günümüzdeki eğitim […]

Ahmet Daşçı: Sizde bir an önce spor ile tanışın
11 Temmuz 2019 - 20:29 'de eklendi.

İdeal basketbol akademisi 2019-2020 resmi liglerine dur durak demeden devam ediyor.

2011 yılından bu zamana kadar önemli bir istatistikle çalışmalarını sürdüren İdeal Spor Kulübü çizgisinden hiç çıkmayarak başarılı yıllarına devam ediyor.

İdeal Gençlik Spor Kulübü Başkanı Ahmet Daşcı yaptığı açıklamada, Tarsus basketbolunda yıllarca hep ileriye giderek ideal basketbol akademisi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz,dedi.

Daşçı ”Günümüzdeki eğitim sistemi, çocukların olmayan vakitlerine rağmen yıllar öncesi gibi başarımızı spora olan ilgiyi arttırmak için canla başla çalışmaktayız.Şuan da yaz sıcağı demeden perşembe ve cuma günleri gelecek sezon çalışmalarımızı Tarsus Kapalı spor salonumuzda sürdürmekteyiz.Sizler aracılığı ile velilerimize ve çocuklarımıza bir mesaj vermek istiyoruz.Değerli velilerimiz ve çocuklarımız spor sağlıktır, gelecektir, fiziksel ve ruhsal gelişimdir,planlı çalışmaktır.Sporun yaşı yoktur.Lütfen çocuklarımızı spor bilinci İle büyütelim.Geleceklerine spor ile büyük başarılar katalım.Milli Eğitim Bakanlıklarımız artık çocuklarımızdan ek puanlar için sosyal etkinlikler istemektedir. En büyük sosyal etkinlik spordur. SİZDE BİZİMLE BİR AN EVEL TANIŞIN, Dünyanın en güzel branşı basketbol ile güzel bir başlangıç yapınız .”diye konuştu.Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER