Reklamı kapat

Reklamı kapat
TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

AK PARTİ ADAY ADAYI RÜŞTÜ ÇOPUR TSO’DA KONUŞTU

Tarsus Belediye Başkan Aday Adayı Rüştü Çopur Tarsus Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. Çopur, ziyaretinde 31 Mart 2019’da yapılacak seçimlerle ilgili Tarsus TSO Yönetim Kurulu Üyelerine çalışmaları ve projeleri hakkında açıklamalarda bulundu. Oda yönetim kurulu üyelerinin sorularını da yanıtlayan Rüştü Çopur ”Birlik ve Beraberlik içinde yönetilecek Tarsus sözü verdi” Çopur  toplantıda yaptığı konuşmada ”Tarsus […]

AK PARTİ ADAY ADAYI RÜŞTÜ ÇOPUR TSO’DA KONUŞTU
08 Kasım 2018 - 10:21 'de eklendi.

Tarsus Belediye Başkan Aday Adayı Rüştü Çopur Tarsus Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

Çopur, ziyaretinde 31 Mart 2019’da yapılacak seçimlerle ilgili Tarsus TSO Yönetim Kurulu Üyelerine çalışmaları ve projeleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Oda yönetim kurulu üyelerinin sorularını da yanıtlayan Rüştü Çopur ”Birlik ve Beraberlik içinde yönetilecek Tarsus sözü verdi”

Çopur  toplantıda yaptığı konuşmada ”Tarsus Ticaret Odasının değerli üyeleri ve yöneticileri bugün burada bizleri ağırladığınız için teşekkür ederim. Tarsus’un ekonomik anlamda olmazsa olmaz dinamiklerinin başında gelen iş adamları ile bugün burada olmak , sürdürdüğümüz çalışmalar açısından ayrı bir parantez oluşturuyor.
Şehrin sosyal yapısı ekonomiden geçiyor.Ekonomi olmazsa kentin tadı tuzu olmaz. Bu sebeple iş insanlığı da gün geçtikçe daha farklı bir anlam kazanıyor. Ülkemize katma değer katan herkese şükranlarımı sunuyorum.”diye konuştu.

Siyasete 2004 yılında girdiği dile getiren Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Rüştü Çopur ” 14 yıldır Ak Parti için çalıştığını,Allah kısmet ederse yarınlarda bu kentin Belediye Başkanı olmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”dedi.

 

”GİRİŞİMCİYİM,TARSUS’A YENİ BİR GELECEK İNŞA EDECEĞİZ!”

”Tabiki Siyaset yaparken, kentin ekonomisine can vermeyi de ihmal etmedik. Güney Amerika Ülkesi Ekvator’da bir takım araştırmalar sonucu edindiğimiz bilgiler doğrultusunda , Tarsus’ta Kapalı alanda otomasyonlu ilk muz serasını faaliyete soktuk. Kurmuş olduğumuz sistemin başarılı olmasıyla birlikte, kentin artık muz üretiminde de söz sahibi olmasına yol açtık.

 

”PROJELERİMİZİ İŞ ADAMLARIMIZLA BİRLİKTE YAPACAĞIZ”

Değerli üyeler;Bir siyasetçi olarak, bugün bizden proje duymak ve neler yapacağımızı anlamak istediğinizi biliyorum. Projelerimiz şuanda tamamlanma aşamasında. Ve yakın zamanda kamuoyunun bilgisine sunacağız.  Oluşturduğumuz projelerimizi, Sizlere daha farklı bir toplantıda detaylıca anlatacağım. Yalnız şunu ifade etmek gerekirse, yapacağımız projelerin tamamı bu kente katma değer sağlayacaktır. Bugün sizlerinde proje anlamında ifade edeceği fikirler, bizim için oldukça değerlidir. Ekonomik koşulları zor bir süreçten geçiyoruz. Devletimizin güçlü duruşu sayesinde Okyanus ötesinden açılan döviz saldırıları da bertaraf ediliyor. Ak Parti olarak yönetim gücüne sahip bir partinin , Tarsus’ta da öncü işler yapacağından şüphemiz yoktur. Tarsus Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi , Tarsus Üniversitesi, Yenice Lojistik Merkezi,Hızlı Tren ve Pamuklu Barajı gibi önemli projeler iktidarımız tarafından bu kente kazandırılmıştır.” sözlerini kullandı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER