TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Ak Parti Mersin A. Adayı KABA, Yemekte Teşkilat Tabanı İle Kaynaştı.

Ak Parti Mersin Milletvekili A. Adayı Zeki KABA Ciğerci Yusufta Verdiği Yemekte Ak Parti Teşkilatı İle bir Araya Geldi. Ak Parti Mersin Milletvekili A. Adayı Zeki KABA’nın verdiği kaynaşma yemeğine, Ak Parti Tarsus İlçe Başkanı Sn. İbrahim GÜL, Ak Parti Tarsus İlçe Gençlik Kolları, Ak Parti İlçe Kadın Kolları Ve Basın Mensupları katıldı. Misafirlerini güllerle […]

Ak Parti Mersin A. Adayı KABA, Yemekte Teşkilat Tabanı İle Kaynaştı.
03 Mayıs 2018 - 6:50 'de eklendi.

Ak Parti Mersin Milletvekili A. Adayı Zeki KABA Ciğerci Yusufta Verdiği Yemekte Ak Parti Teşkilatı İle bir Araya Geldi.

Ak Parti Mersin Milletvekili A. Adayı Zeki KABA’nın verdiği kaynaşma yemeğine, Ak Parti Tarsus İlçe Başkanı Sn. İbrahim GÜL, Ak Parti Tarsus İlçe Gençlik Kolları, Ak Parti İlçe Kadın Kolları Ve Basın Mensupları katıldı.
Misafirlerini güllerle karşılayan KABA misafirlerden geçerli not aldı.

KABA konuşmasında; Davetime teşrif edip bu toplantıya katılan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Değerli dava arkadaşlarım, Ak Partinin bir neferi olarak bu kutlu davaya baş koydum, kısmet olursa vekiliniz olmaya talibim. Bu davayı bizler nice zorluklarla bu günlere getirdik eğer bundan sonrada kısmet olursa vekiliniz olarak Tarsuslu hemşehrilerimi temsil etmek istiyorum. Şunu da belirtmek istiyorum yarenlik alanında basın bürom açılmış durumdadır eğer kısmet olur da vekiliniz olur isem sizler Ankara’ya gelmeden, sizleri Ankara’ya kadar yormadan basın büroma gelerek arzu, istek ve sıkıntılarınızı büroma gelip bir dilekçe vermeniz halinde çözeceğime derdinize derman olacağıma, sizin halinizle halleneceğime söz veriyorum.

Cumartesi günü yapılacak olan Temayül Yoklaması için destek isteyen KABA sözlerine Ben Tarsus’u Seviyorum Ben Mersini seviyorum, seven, sevdiğinin her haline muvafakat eder, onun haliyle hallenir. kişi sevdiğinin hali ile hallenmedikten sonra, seviyorum demesi boştur diyor, bu dava aşkıyla hepinizi saygı ile selamlıyorum diyerek sözlerine son verdi. (BÜLTEN HABER )

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER