TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Alacaklarını tahsil edemeyince canına kıydı.

Tarsus’ta tavuk besiciliği yapan 45 yaşında şahıs kendini astı. Gazetemizden Cihan Kezer’in edindiği bilgilere göre Sıraköy mahallesinde yaşanan intihar olayında alacaklarını tahsil edemeyince bunalıma giren Vahdettin Aydın , kendi canına kıydı. Tavuk besiciliği yapan ve bir süre önce iflas eden Garip Tavukçuluk ile çalışan 45 yaşındaki adam , 70 bin liralık alacağını ödenmeyince , karşı […]

Alacaklarını tahsil edemeyince canına kıydı.
14 Mart 2019 - 10:34 'de eklendi.

Tarsus’ta tavuk besiciliği yapan 45 yaşında şahıs kendini astı.

Gazetemizden Cihan Kezer’in edindiği bilgilere göre Sıraköy mahallesinde yaşanan intihar olayında alacaklarını tahsil edemeyince bunalıma giren Vahdettin Aydın , kendi canına kıydı.

Tavuk besiciliği yapan ve bir süre önce iflas eden Garip Tavukçuluk ile çalışan 45 yaşındaki adam , 70 bin liralık alacağını ödenmeyince , karşı borçlarını da ödeyemez duruma geldi. İflas eden firma ile görüşen ve Her defasında olumsuz yanıt alan  adam evinde gece saatlerinde iple kendini astı.

Sabah saatlerinde kümese giren ailesi tarafından görülen Aydın’ın cenazesi otopsi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Vahdettin Aydın’ın evli ve 3 çocuk babası olduğu öğrenildi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER