TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Ali İlk: Yapılan saldırıyı kınadı

Chp Tarsus İlçe Başkanı Ali İlk Ankara’nın Çubuk ilçesinde saldırıya uğrayan Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na sahip çıktı. Basın bildirisi olarak yayınlanan mesajda ”Yapılan saldırının asla kabul edilemez ” olduğunun altı çizilirken, Chp Liderine destek sözler kullanıldı. Ali İlk ”Ülkemiz demokrasisine,barışa ve ülkenin iç huzuruna karşı Genel Başkanımız Sn.Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan alçak saldırıyı şiddetle kınıyorum. […]

Ali İlk: Yapılan saldırıyı kınadı
21 Nisan 2019 - 17:59 'de eklendi.

Chp Tarsus İlçe Başkanı Ali İlk Ankara’nın Çubuk ilçesinde saldırıya uğrayan Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na sahip çıktı.

Basın bildirisi olarak yayınlanan mesajda ”Yapılan saldırının asla kabul edilemez ” olduğunun altı çizilirken, Chp Liderine destek sözler kullanıldı.

Ali İlk ”Ülkemiz demokrasisine,barışa ve ülkenin iç huzuruna karşı Genel Başkanımız Sn.Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan alçak saldırıyı şiddetle kınıyorum. Bu açık provokasyonun azmettiricilerinin acilen yargı önünde hesap vermeleri gerekmektedir. Türkiye’nin birlik ve beraberliği ile halkın iradesini kimsenin bozmasına müsaade etmeyeceğiz.”dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER