TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Ali İlk: Yaptırdığımız bir anket yok.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ali İlk gazetemize yaptığı açıklamada ”Mersin’in hiç bir yerinde Genel Merkez anket yaptırmamaktadır,algı yaratmak isteniyor”diye konuştu. Tarsus’ta bir takım kişilerce anket yapıldığı duyumları üzerine iletişime geçtiğimiz Chp Tarsus İlçe Başkanı Ali İlk , kamuoyunda yanlış bilgiler dolaştırarak Chp’ye zarar vermek istiyorlar,dedi. Kendilerininde bazı anketlerden haberdar olduklarını ancak bu anketleri CHP’den […]

Ali İlk: Yaptırdığımız bir anket yok.
12 Ekim 2018 - 17:19 'de eklendi.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ali İlk gazetemize yaptığı açıklamada ”Mersin’in hiç bir yerinde Genel Merkez anket yaptırmamaktadır,algı yaratmak isteniyor”diye konuştu.

Tarsus’ta bir takım kişilerce anket yapıldığı duyumları üzerine iletişime geçtiğimiz Chp Tarsus İlçe Başkanı Ali İlk , kamuoyunda yanlış bilgiler dolaştırarak Chp’ye zarar vermek istiyorlar,dedi.

Kendilerininde bazı anketlerden haberdar olduklarını ancak bu anketleri CHP’den kimsenin yaptırmadığını kaydeden İlk ” Anketi Mhp ve Ak Parti adayları yaptırdığı duyumları aldık. Yapılan anketler 1500 kişi ile sınırlı tutulmuş. Chp halkın fikrini alacaksa bunu bu kadar az sayıyla sınırlı bırakmaz. Chp bu işe her zaman ciddi bakar. Burada bahsi geçen partiler kendi adayları üzerinden yoklama yapmışlar. Bizim fikrimiz ve isteğimiz Ön seçim’den yanadır.Bunu Genel Başkan yardımcılarımıza da ilettik. Şartlar oluşturulup bu yöntemin uygulanmasını istiyoruz.  Yinede Genel Merkezin vereceği her türlü kararın arkasındayız. Özellikle partililerimizin ve Chp’ye oy veren yurttaşlarımızın bu anketlere inanmaması gerektiğini söylüyoruz.”dedi.

Chp’nin , tabanıyla bütün hareket ettiğini ifade eden Ali ilk , birileri 2019 seçimleri öncesi en güçlü parti olan CHP’yi karıştırmaya çalışıyor, bu oyuna gelinmemesi gerektiğini söyledi.

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER