TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Aman dikkat!

Tcdd’den Yüksek Gerilim Uyarısı Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryollar (TCDD) Genel Müdürlüğü tarafından yapımı tamamlanan Tarsus’un Yenice Mahallesi ile Adana’nın Karaisalıbucağı Mahallesi istasyonları arasındaki demir yolu hattı için yüksek gerilim uyarısı yapıldı. Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryollar (TCDD) Genel Müdürlüğü tarafından yapımı tamamlanan  Tarsus’un  Yenice Mahallesi ile Adana’nın Karaisalıbucağı Mahallesi istasyonları arasındaki demir yolu hattı için yüksek gerilim uyarısı yapıldı. […]

Aman dikkat!
07 Kasım 2018 - 9:16 'de eklendi.

Tcdd’den Yüksek Gerilim Uyarısı

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryollar (TCDD) Genel Müdürlüğü tarafından yapımı tamamlanan Tarsus’un Yenice Mahallesi ile Adana’nın Karaisalıbucağı Mahallesi istasyonları arasındaki demir yolu hattı için yüksek gerilim uyarısı yapıldı.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryollar (TCDD) Genel Müdürlüğü tarafından yapımı tamamlanan  Tarsus’un  Yenice Mahallesi ile Adana’nın Karaisalıbucağı Mahallesi istasyonları arasındaki demir yolu hattı için yüksek gerilim uyarısı yapıldı.

Kurumdan yapılan yazılı açıklamada, yapımı tamamlanan Yenice-Karaisalıbucağı arası demiryolu elektrifikasyon hattına 10 Kasım 2018 tarihinden itibaren 27.500 voltluk gerilim verileceği belirtilerek, “Elektrikli tren havai hatlarının altında gezinmek, direklere dokunmak, iletkenlere yaklaşmak ve yere düşen tellere dokunmak can ve mal emniyeti bakımından tehlikeli olup, halkımıza önemle duyurulur” denildi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER