TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Aratekin’de Başvuru yaptı.

2019 Yerel seçimleri öncesinde partilerin aday belirleme süreci henüz netleşmezken, Ak Partide Meclis üyeliği başvuruları alınmaya başladı. Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın onayıyla 7 Aralık’ta sona erecek olan Meclis Üyeliği başvurusu için ilk başvuruyu Eski Gençlik Kolları Başkanı Haydar Aratekin yaptı. Başvuru evraklarını İlçe Başkanı Esabil Temel’e  teslim eden Aratekin Belediye Başkan adayı […]

Aratekin’de Başvuru yaptı.
03 Aralık 2018 - 18:54 'de eklendi.

2019 Yerel seçimleri öncesinde partilerin aday belirleme süreci henüz netleşmezken, Ak Partide Meclis üyeliği başvuruları alınmaya başladı.

Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın onayıyla 7 Aralık’ta sona erecek olan Meclis Üyeliği başvurusu için ilk başvuruyu Eski Gençlik Kolları Başkanı Haydar Aratekin yaptı.

Başvuru evraklarını İlçe Başkanı Esabil Temel’e  teslim eden Aratekin Belediye Başkan adayı gibi çalışarak partisini yerelde de iktidara taşıyacaklarını söyledi.

Efsane gençlik kolları başkanı olarak tanınan Haydar Aratekin , ayrıca Özbüro-İş Sendikasının Mersin İl Başkanlığını sürdürüyor.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER