TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Aşırı yağışlar nedeniyle yarına ertelendi.

Çukurova’nın düşman işgalinden kurtuluşunda büyük rol oynayan ve 44 Kuvayi Milliyecinin bir tabur Fransız askerini bozguna uğrattığı yer olan Karboğazı’nda bu yıl 18.si düzenlenen Karboğazı Zafer Şöleni yoğun yağış sebebi ile yarına ertelendi. 4-5  Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan 18. Geleneksel Çukurova Karboğazı Zafer Şöleni 1. günü çeşitli etkinlikler ve konserler ile tamamlanmıştı. Etkinliklerin ikinci […]

Aşırı yağışlar nedeniyle yarına ertelendi.
05 Ağustos 2018 - 21:54 'de eklendi.

Çukurova’nın düşman işgalinden kurtuluşunda büyük rol oynayan ve 44 Kuvayi Milliyecinin bir tabur Fransız askerini bozguna uğrattığı yer olan Karboğazı’nda bu yıl 18.si düzenlenen Karboğazı Zafer Şöleni yoğun yağış sebebi ile yarına ertelendi.

4-5  Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan 18. Geleneksel Çukurova Karboğazı Zafer Şöleni 1. günü çeşitli etkinlikler ve konserler ile tamamlanmıştı.

Etkinliklerin ikinci gününde  öğle saatlerinde bastıran yağış etkinliklerin ertelenmesine neden oldu.

Tarsus Belediyesinden yapılan açıklamada yağış nedeniyle ertelenen Mustafa Yıldızdoğan ve Songül Karlı konserleri yarın Saat :20’de Tarsus Cumhuriyet Meydanında yapılacağını belirtildi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER