TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Azot Protoksit Gazı satın alınacak.

Haber: Tarsus GündemTarsus Devlet Hastanesi doğum yapan kadınların sancılarını azaltma ve anestezi gibi birçok amaç için kullanılan Azot Protoksit (N20) gazı satın alacak. Ekap’tan duyurulan ilana göre ifade edilen tıbbı malzemeden 3000 kg temin edilecek. 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu gereği, Açık İhale Usulü yapılacak olan alım 06 Nisan tarihinde saat 10’da Tarsus Devlet Hastanesi […]

Azot Protoksit Gazı satın alınacak.
26 Mart 2020 - 9:40 'de eklendi.

Haber: Tarsus Gündem
Tarsus Devlet Hastanesi doğum yapan kadınların sancılarını azaltma ve anestezi gibi birçok amaç için kullanılan Azot Protoksit (N20) gazı satın alacak.

Ekap’tan duyurulan ilana göre ifade edilen tıbbı malzemeden 3000 kg temin edilecek.

4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu gereği, Açık İhale Usulü yapılacak olan alım 06 Nisan tarihinde saat 10’da Tarsus Devlet Hastanesi (Ana Hizmet Binası) adresinde yapılacak.

”Azot Protoksit gazı nedir?”

Halk arasında “Gülme Gazı” olarak bilininen Azot-protoksit, nitröz oksid ve oksijen (N20/02) gazlarının karışımıdır. Bu karışım solunduğunda, akciğerler tarafından emilir ve sakinleştirici etkisini gösterir.

İHALE DETAYLARI
https://www.ilan.gov.tr/detay-ihale-duyurulari-mal-alim-ihaleleri-azot-protoksit-n20-gazi-alinacaktir-790213.html?searchText=tarsus

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER