TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Başkan Bozdoğan’ın görevlendirdiği grup sözcüleri Ankara’ya gitti.

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan’ın görevlendirmesi ile Ankara’ya giden Mecliste bulunan partilerin temsilcileri ,Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından Cumhurbaşkanlığı himayesinde düzenlenen “Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi” açılışı ve sunumlarına katıldılar. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı iş birliğinde Ankara Ticaret Odası (ATO) Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe Cumhurbaşkanı […]

Başkan Bozdoğan’ın görevlendirdiği grup sözcüleri Ankara’ya gitti.
15 Ocak 2020 - 22:06 'de eklendi.

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan’ın görevlendirmesi ile Ankara’ya giden Mecliste bulunan partilerin temsilcileri ,Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından Cumhurbaşkanlığı himayesinde düzenlenen “Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi” açılışı ve sunumlarına katıldılar.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı iş birliğinde Ankara Ticaret Odası (ATO) Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da katılım sağladı.

Tarsus Belediye Başkanı Bozdoğan’ın tüm parti temsilcilerine görev vermesiyle CHP adına Grup Sözcüsü Gürbüz Günaştı, AK Parti adına Grup sözcüsü Rüştü Çopur ve MHP grubu adına Ali Şimşek , önemli Kongrede yer aldılar.

Ankara’da bulunan grup sözcülerinin kente dönüşü sonrasında Başkan Bozdoğan ile; Etkinlik detaylarını görüşmesi bekleniyor.
Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER