TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Başkan Kocamaz: “1 Milyon 800 Bin İnsanın Vebali Omuzlarımızda”

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, 1 milyon 800 bin insanın vebalinin omuzlarında olduğunu ve bu vebalden kurtulmak için hizmet üretme gayreti gösterdiklerini vurgulayarak, “Mersin’de yaşayan hiçbir vatandaşı, bir diğerinden ayırmadan hizmet üretmeye çalışıyoruz” dedi. Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen hizmetlerin detaylı şekilde personele anlatılmasını amaçlayan ‘Kurumsal Farkındalık Bilgilendirme Toplantısı’nın ikinci günü, Belediye Başkanı Kocamaz başkanlığında gerçekleştirildi. Kongre […]

Başkan Kocamaz: “1 Milyon 800 Bin İnsanın Vebali Omuzlarımızda”
14 Mart 2018 - 19:34 'de eklendi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, 1 milyon 800 bin insanın vebalinin omuzlarında olduğunu ve bu vebalden kurtulmak için hizmet üretme gayreti gösterdiklerini vurgulayarak, “Mersin’de yaşayan hiçbir vatandaşı, bir diğerinden ayırmadan hizmet üretmeye çalışıyoruz” dedi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen hizmetlerin detaylı şekilde personele anlatılmasını amaçlayan ‘Kurumsal Farkındalık Bilgilendirme Toplantısı’nın ikinci günü, Belediye Başkanı Kocamaz başkanlığında gerçekleştirildi. Kongre ve Sergi Sarayı’ndaki toplantı, personelin etkinliğini, verimliliğini ve motivasyonunu arttırmak, kurum kültürünün oluşturulmasını sağlamayı hedefliyor. Çalışanların kendi değerlerini ve hedeflerini kurumun misyon ve vizyonu ile bağdaştırması ve etkin yönetim kültürünün oluşturulması amacıyla gerçekleştirilen toplantı, 15 Mart tarihine kadar devam edecek.

Etkinlikte konuşan Kocamaz, göreve geldikleri günden bu yana Mersin’de yaşayan insanlara hizmet etmenin haklı gururunu yaşadıklarını ifade ederek, “Yaklaşık 4 yıldır sizlerle birlikte bu kentte yaşayan tüm insanlarımıza hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Bu 4 yıl içerisinde sıkıntılı günlerimiz de oldu, mutlu günlerimiz de. Halkımızla bütünleşmek, onların taleplerine karşılık vermek, mahalli müşterek ihtiyaçları gidermek ve bu kentte birlik ve beraberliğin tesisi konusunda hep birlikte mücadele etmek için gece gündüz demede, yoğun bir uğraş verdik” diye konuştu.

Başkan Kocamaz:

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER