TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Başkasına değil, Başkana yazık!

Yuh dedik artık. Ama hakikaten de yuh! Bakın ne oluyor.. Tarsus Belediye Basın Bürosu , sosyal medya hesapları üzerinden gelen mesajları ve eleştiriler devamında , eleştirel yaklaşan bir vatandaşı belediyeye çağırıyor, çay kahve derken , çağırdıkları gençten belediyenin eksikleri nelerdir, basın olarak neleri az yapıyoruz. Başkan bey nerelerde eksik, Neler yapmamız gerekir diyerek bir video […]

Başkasına değil, Başkana yazık!
09 Ekim 2019 - 10:08 'de eklendi.

Yuh dedik artık.
Ama hakikaten de yuh!
Bakın ne oluyor..

Tarsus Belediye Basın Bürosu , sosyal medya hesapları üzerinden gelen mesajları ve eleştiriler devamında , eleştirel yaklaşan bir vatandaşı belediyeye çağırıyor, çay kahve derken , çağırdıkları gençten belediyenin eksikleri nelerdir, basın olarak neleri az yapıyoruz. Başkan bey nerelerde eksik, Neler yapmamız gerekir diyerek bir video çekmesini isterler.
Aradan geçen zaman süresince böyle bir kaydın çekim çalışmalarının başladığını ve kurguya döküldüğünü öğrendik. Haluk Bozdoğan’ın böyle bir çalışmadan da haberi sanırım yoktur. Sonuçta hangi başkan içeriden darbe yemek ister ki ? Ben olsam böyle bir işin olmasını değil, ekibim tarafından düşünülmesini dahi istemem.

Burada ki mantık ayrı fikirler içerisinde olan insanların farklı işler yaparak başkanın gözüne girme telaşıdır.

Düşünsenize işe aldığınız adamlar sizin eksikleriniz hakkında dışarıdan birilerine kayıt aldırıyor…

Biz başkanla 8 Nisan tarihinde yaptığımız görüşmede ” Burası sizin evinizdir, evinizde olan evinizde kalmalı bunun için insan tercihleriniz yanlış ”demiştik. Kendisi de bunu kabul etse de , Geldiğimiz noktada ne kadar haklı olduğumuzu görmenin ”MUTSUZLUĞUNU” yaşıyoruz.

Eğer Belediye tarafından böyle bir çalışma yapılacak ise , bunu dışarıdan birine değil, direk danışmanlar vasfı ile yapmak değil midir doğrusu ?

Haluk Bozdoğan bu tür olayları hak etmiyor. Bu saatten sonra hiç bir şey yapılmaz! Ok yaydan da çıkmış anladığımız kadarı ile..

Kayıt aldırmak nedir yahu..

Bu işi yapanlar derhal istifa etmelidir.

Başta da dedik ya..
Yuh yuh!


Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER