TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Belediye Kendi Söküğünü Kendi Dikiyor.

Chp’li Belediyeler Öz kaynaklarını kullanarak atölyelerde üretim yapmaya devam ediyor. Marangozhane ve demir atölyelerine gelen eski kullanışsız bank,dolap,kapı,çöp kutusu gibi malzemeler elden geçirilerek eski haline getiriliyor. Haber:Cihan Kezer/ Tarsus Belediyesi Fuen İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulan kent mobilyası atölyesi ,Tarsus halkına daha iyi hizmet etmek, belediyede tasarrufu sağlamak ve sağlıklı bir kent hayatı için çalışıyor. Her […]

Belediye Kendi Söküğünü Kendi Dikiyor.
17 Ağustos 2019 - 10:52 'de eklendi.

Chp’li Belediyeler Öz kaynaklarını kullanarak atölyelerde üretim yapmaya devam ediyor.

Marangozhane ve demir atölyelerine gelen eski kullanışsız bank,dolap,kapı,çöp kutusu gibi malzemeler elden geçirilerek eski haline getiriliyor.

Haber:Cihan Kezer/ Tarsus Belediyesi Fuen İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulan kent mobilyası atölyesi ,Tarsus halkına daha iyi hizmet etmek, belediyede tasarrufu sağlamak ve sağlıklı bir kent hayatı için çalışıyor.

Her geçen gün kendini yenileyerek geliştiren Tarsus Belediyesi, kent mobilyası imalatına başlayarak oturma bankları, piknik masaları üretimlerinin yanı sıra, tadilat işlemleri de yapıyor.

Şehrin ihtiyacını dışa bağımlı olmadan belediyenin kendi tesislerinde yapılacağının altını çizen Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, banklardan, kamelyaya, piknik masalarına kadar birçok ürünün piyasa değerinin çok altında belediye atölyelerinde üretilmeye devam edeceğini vurguladı.

Halkın ihtiyacına göre çalışma yaptıklarını da kaydeden Başkan , Mevcut personel ve malzemelerle yapılan bütün hizmetlerin alın teri ve emek harcanarak yapıldığına vurgu yaptı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER