TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

”Biz sizi almak zorunda değiliz”

9 Günlük bayram tatili için Tarsus’a gelen bazı vatandaşlar tatil dönüşünde büyük sıkıntı yaşadı. Gazetemize ulaşan Şahin Demirkıran adlı vatandaş bayram tatilini Tarsus’ta geçirdiklerini ifade ederek, dönüş için gittikleri otogar’da seyahat firması yüzünden büyük sıkıntı yaşadıklarını söyledi. Güney Akdeniz firmasına ait turizm bürosundan aldıkları biletlerde hareket saatinin 23:30 olduğunu dile getiren Şahin Demirkıran ” 4 […]

”Biz sizi almak zorunda değiliz”
10 Haziran 2019 - 10:18 'de eklendi.

9 Günlük bayram tatili için Tarsus’a gelen bazı vatandaşlar tatil dönüşünde büyük sıkıntı yaşadı.

Gazetemize ulaşan Şahin Demirkıran adlı vatandaş bayram tatilini Tarsus’ta geçirdiklerini ifade ederek, dönüş için gittikleri otogar’da seyahat firması yüzünden büyük sıkıntı yaşadıklarını söyledi.

Güney Akdeniz firmasına ait turizm bürosundan aldıkları biletlerde hareket saatinin 23:30 olduğunu dile getiren Şahin Demirkıran ” 4 saat rötar yapan bir otobüs işletmesi olamaz, sorun varsa çözüm üretmek zorundalar”diye sitemde bulundu.

Çocukları ve eşi ile Tarsus Otogarında 4 saat beklemek zorunda kaldıklarını da ifade eden Demirkıran; daha sonra kendilerine verilen cevaba da çok kızarak tepki gösterdi.


FİRMA BİZ SİZİ ALMAK ZORUNDA DEĞİLİZ!

Saatler sonra gelen yedek otobüse binene aile ve diğer yolcular, beklemelerinin nedenini sorunca, aldıkları cevap karşısında da büyük şaşkınlık yaşadıklarını dile getirdiler.

Demirkıran twitter hesabından yaptığı paylaşımda ”02.40 da otobüs geldi ve gelen Güney Akdeniz Seyahat firması biz sizi almak zorunda değiliz sizin araba bozulmuş dendi bu daha büyük bir ayıp tı. İnsanlara dönüş yolunu çileye çeviriyorlar ”diye derdini dile getirdi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER