TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

BOZDOĞAN:BEREKETLİ TOPRAKLARA SAHİP TARSUS’U TARIMLA TEKRAR AYAĞA KALDIRACAĞIZ.

Kamuoyunda Kominist Başkan olarak bilinen Tunceli Belediye Başkanı Fatih Maçoğlu Tarsus’a gelerek Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan’ı makamında ziyaret etti. Samimi bir karşılamaya imza atan başkan Bozdoğan’a akın kurmayları da eşlik etti. 31 Mart yerel seçimlerinde Tunceli Belediye Başkanı seçilen ‘Komünist Başkan’ lakaplı Fatih Mehmet Maçoğlu’nun yaptığı ziyaret yaklaşık 2 saat sürdü. Tarımsal kalkınma konusunda Türkiye’ye […]

BOZDOĞAN:BEREKETLİ TOPRAKLARA SAHİP TARSUS’U TARIMLA TEKRAR AYAĞA KALDIRACAĞIZ.
17 Ocak 2020 - 20:30 'de eklendi.

Kamuoyunda Kominist Başkan olarak bilinen Tunceli Belediye Başkanı Fatih Maçoğlu Tarsus’a gelerek Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan’ı makamında ziyaret etti.

Samimi bir karşılamaya imza atan başkan Bozdoğan’a akın kurmayları da eşlik etti. 31 Mart yerel seçimlerinde Tunceli Belediye Başkanı seçilen ‘Komünist Başkan’ lakaplı Fatih Mehmet Maçoğlu’nun yaptığı ziyaret yaklaşık 2 saat sürdü.

Tarımsal kalkınma konusunda Türkiye’ye örnek olan Maçoğu yaptığı görüşmede’’ Tarsus’un da kurtuluşunun tarımla olabileceğine ‘’ vurgu yaparak Başkan Bozdoğan’ın her zaman yanında olduğunu ifade etti.

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan ise Maçoğlu ile yaptığı görüşmede Tarsus’un tarım konusunda Türkiye’nin başkenti olduğu söyledi ve Tarımsal kalkınma için özel bir müdürlüğü hayata geçirdiklerini anlattı.

‘’BOZDOĞAN:TARIM KALKINMANIN İLACIDIR’’

Haftanın son mesai gününde çok kıymetli bir misafiri ağırladık. Tunceli Belediye Başkanı Sayın Fatih Mehmet Maçoğlu ziyareti ve hoş sohbetiyle bizleri mutlu etti.Kentimizde nesiller boyu işsizliğin önüne geçecek planlı ve kaliteli TARIM ile beraberinde geliştireceğimiz Sanayi Bölgesi hakkında Sayın  Maçoğlu ile birlikte fikir alışverişinde bulunduk.Tarsus bereketli topraklar üzerinde kurulu. Tarım ve üreticilerimizin sorunlarına yönelik çözümler üreterek, tarımın ayağa kalkmasının temel anahtarı olan Kooperatifleşme ile birlikte şehrimizde oluşturacağımız sinerji ile ulusal ve uluslararası alanda farkındalık yaratmak amacındayız.Misafirimiz Fatih Mehmet Maçoğlu ve beraberindeki değerli konuklarımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.’’dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER