TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Bünyamin Bolacalı’dan açıklama

Bir süredir gündemde olan Kurum ve Okullarda ki klima işlerini kimin yaptığına yönelik iddialara ,Klima işi ile uğraşan eski Ak Partili Yönetici Bünyamin Bolacalı’dan  yanıt geldi. Tarsus Gündem Gazetesi sahibi Cihan Kezer’e ulaşan Eski Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyesi Bünyamin Bolacalı iddia edildiği gibi klima işleri konusunda partisini kullanmadığını ifade etti. Yaptığı her işin […]

Bünyamin Bolacalı’dan  açıklama
12 Ocak 2019 - 18:01 'de eklendi.

Bir süredir gündemde olan Kurum ve Okullarda ki klima işlerini kimin yaptığına yönelik iddialara ,Klima işi ile uğraşan eski Ak Partili Yönetici Bünyamin Bolacalı’dan  yanıt geldi.

Tarsus Gündem Gazetesi sahibi Cihan Kezer’e ulaşan Eski Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyesi Bünyamin Bolacalı iddia edildiği gibi klima işleri konusunda partisini kullanmadığını ifade etti.

Yaptığı her işin faturaya dayalı olduğunu ifade eden Bünyamin Bolacalı ” Yönetimde olduğum için ve mesleğim icabı üzerime bu şekilde iftira atılmasını doğru bulmuyorum. Her türlü mali kayıtlarımızı açmaya hazırım. Kim istiyorsa gelip inceleme yapabilir. Özelikle üstüne basa basa söylüyorum  hastane ile ilgili hiç bir tasarrufum yoktur.  Tarsus Günden Gazetesininde tarafsızlığına güvenim sonsuz,istediğiniz soruları bizzat bana sorabilirsiniz. Bu açıklamalarımızı kamuoyuna duyurursanız sevinirim”ifadesi kullandı.

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER