TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Büyük onur duyduk,teşekkür ederiz.

20 Temmuz tarihinde gazetemizin dile getirdiği engelli bireyler için sahillere özel rampalar yapılmalı önerisi Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer tarafından olumlu karşılandı ve bahsi geçen sahile engelli bireyler için denize giriş parkuru kuruldu. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Kurban Bayramı öncesinde sözünü verdiği ve işletmesi Denizkızı Turizm A.Ş.’de bulunan Yemişkumu Halk Plajı’na 5 […]

Büyük onur duyduk,teşekkür ederiz.
12 Ağustos 2019 - 11:47 'de eklendi.

20 Temmuz tarihinde gazetemizin dile getirdiği engelli bireyler için sahillere özel rampalar yapılmalı önerisi Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer tarafından olumlu karşılandı ve bahsi geçen sahile engelli bireyler için denize giriş parkuru kuruldu.


Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Kurban Bayramı öncesinde sözünü verdiği ve işletmesi Denizkızı Turizm A.Ş.’de bulunan Yemişkumu Halk Plajı’na 5 gün gibi kısa bir sürede engelli rampası kazandırdı. Yemişkumu Halk Plajı’ndaki engelli rampası sayesinde, artık engelli vatandaşlar rahat bir şekilde denize girebilecek.

Konuyu gazetemizden haber alan ve muhabirlerimizle görüşme yaparak geniş bilgi alan CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır’da bölgeye giderek yerinde incelemeler yapmış ve Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e konuyu bizzat iletmişti.

Okurumuzdan gelen Taleplere karşılık veren CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır ve Chp’nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e teşekkür ederiz.Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER