TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Çamlıyayla-Tarsus dolmuş hattı için ihale yapılacak.

Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne ait dolmuş hattı ihale ile kiraya verileceğini duyurdu. Mersin Büyükşehir Belediyesi Tarsus-Çamlıyayla arasında çalışacak hat için 12 araçlık ulaşım hizmeti ihalesi yapacak.Her araç için yıllık 73 bin 440 Liradan ihale açılacak. Edinilen bilgilere göre; 16 Ekim tarihinde saat 14’te Mersin Büyükşehir Belediyesi Encümeni Komisyonu salonunda yapılacak ihale açık arttırma usulu ile gerçekleşecek. […]

Çamlıyayla-Tarsus dolmuş hattı için ihale yapılacak.
08 Ekim 2019 - 9:38 'de eklendi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne ait dolmuş hattı ihale ile kiraya verileceğini duyurdu.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Tarsus-Çamlıyayla arasında çalışacak hat için 12 araçlık ulaşım hizmeti ihalesi yapacak.Her araç için yıllık 73 bin 440 Liradan ihale açılacak.

Edinilen bilgilere göre; 16 Ekim tarihinde saat 14’te Mersin Büyükşehir Belediyesi Encümeni Komisyonu salonunda yapılacak ihale açık arttırma usulu ile gerçekleşecek.

Açılacak olan hat Takbaş – Ulaş – Meşelik – Topaklı – Beylice – Sarıkoyak – Sarıkavak – Belçınar – Atdağı – Ulumeras – Çayırekinliği – Çamlıyayla – Cumayakası(Sebil) ve tersi yönünde istikamet olmak üzere çalışacak.

İhale şartnameleri için; https://www.ilan.gov.tr/detay-vasita-ticari-arac-ve-ticari-hat-plaka-mersin-buyuksehir-belediyesine-ait-dolmus-hatti-ihale-ile-kiraya-verilecektir-695819.html?searchText=tarsus

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER