TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

CEZAEVİNDE KENDİNİ ASTI

Tarsus’ta bulunan kampüs cezaevinde tutuklu bir kadın kendini kaldığı koğuşun tavanına astı; şahıs ağır şekilde yaralandı. Edinilen bilgilere göre, Antalya’da 2009 yılında başı testereyle kesilmiş halde bulunan emekli gümrük memuru 60 yaşındaki Osman Aşık’ın katil zanlılarından biri olan B.S. tutuklu bulunduğu Tarsus Cezaevinde dün gece tshirt ile kendini astı. B.S.’yi gören arkadaşları olayı hemen cezaevine […]

CEZAEVİNDE KENDİNİ ASTI
11 Temmuz 2019 - 16:10 'de eklendi.

Tarsus’ta bulunan kampüs cezaevinde tutuklu bir kadın kendini kaldığı koğuşun tavanına astı; şahıs ağır şekilde yaralandı.

Edinilen bilgilere göre, Antalya’da 2009 yılında başı testereyle kesilmiş halde bulunan emekli gümrük memuru 60 yaşındaki Osman Aşık’ın katil zanlılarından biri olan B.S. tutuklu bulunduğu Tarsus Cezaevinde dün gece tshirt ile kendini astı.

B.S.’yi gören arkadaşları olayı hemen cezaevine yetkililerine bildirdiler. B.S., Cezaevine çağrılan 112 Acil Servisi ile tedavi altına alınan B.S.’nin hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenilirken, olayla ilgili geniş çaplı soruşturmanın başlatıldığı bildirildi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER