TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

CG STAR MEDYA’DAN ASKERLERE SAYGI

Tarsus’ta faaliyet gösteren CG Star Medya ”Yarenlik Alanında Afrin Şehitlerini Andı, askerlerimizin yanındayız” mesajı verdi. Daha önceden belirtilen tarihte ajans tanıtımı ile ilgili bir sunum hazırladıklarını ifade eden CG Star Medya Sahibi Can Gengeç aslında müzikli tanıtım etkinliğimiz olacak ve ajans ile ilgili neler yaptığımızı anlatan bir takım organizasyonları halkımızla paylaşacaktık,dedi. Afrin Operasyonunda şehitlerin olduğu […]

CG STAR MEDYA’DAN ASKERLERE SAYGI
13 Şubat 2018 - 15:43 'de eklendi.

Tarsus’ta faaliyet gösteren CG Star Medya ”Yarenlik Alanında Afrin Şehitlerini Andı, askerlerimizin yanındayız” mesajı verdi.

Daha önceden belirtilen tarihte ajans tanıtımı ile ilgili bir sunum hazırladıklarını ifade eden CG Star Medya Sahibi Can Gengeç aslında müzikli tanıtım etkinliğimiz olacak ve ajans ile ilgili neler yaptığımızı anlatan bir takım organizasyonları halkımızla paylaşacaktık,dedi.

Afrin Operasyonunda şehitlerin olduğu bilgisi üzerine etkinliğin rengini değiştirdiklerini ifade eden, şirket sahibi Can Gengeç ” Ne yazık ki ülkemiz son zamanlarda acı haberlerle karşı karşıyadır. Şehitlerimizin acısını taşıdığımız bu günlerde canlı müzikli bir etkinlik yapamazdık. Şehitlerimize saygı ve minnet adına gösterimizi iptal edip, saygı duruşu ve İstiklal marşımızı okuyup şehitlerimizi andık. Aziz şehitlerimize Allah tan rahmet ve tüm yurttaşlarımıza baş sağlığı diliyorum. ”dedi.

CG Star Medyanın şehitleri anma etkinliğine vatandaşlarda yoğun ilgi göstererek şehitlere minnet borcunu ödediler.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER