Reklamı kapat

Reklamı kapat
TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Chp bazı konularda eleştirilerde bulundu

Tarsus Cumhuriyet Halk Partisi  yayınladığı basın açıklamasıyla Tarsus Belediyesine eleştirilerde bulundu. Tarsus Kamuoyuna başlığıyla yayınlanan bildiride , sorulan sorulara cevap istendiği belirtildi. İŞTE O SORULAR 1- Hz. Daniel Peygamber’in kabri önünde bulunun dönerli kavşağa önce ASLAN HEYKELİ yapılmış, ardından yine inşasını yapanlar tarafından sökülmüştür. SÖKÜLEN HEYKELİN Trafikte görüş mesafesini düşürmesi nedeniyle sökülecek olduğu , Tarsus […]

Chp bazı konularda eleştirilerde bulundu
23 Temmuz 2018 - 16:32 'de eklendi.

Tarsus Cumhuriyet Halk Partisi  yayınladığı basın açıklamasıyla Tarsus Belediyesine eleştirilerde bulundu.

Tarsus Kamuoyuna başlığıyla yayınlanan bildiride , sorulan sorulara cevap istendiği belirtildi.

İŞTE O SORULAR

1- Hz. Daniel Peygamber’in kabri önünde bulunun dönerli kavşağa önce ASLAN HEYKELİ yapılmış, ardından yine inşasını yapanlar tarafından sökülmüştür. SÖKÜLEN HEYKELİN Trafikte görüş mesafesini düşürmesi nedeniyle sökülecek olduğu , Tarsus Basını tarafından kamuya servis edilmiştir. SORUYORUZ: Burada basın aracılığı ile tepkiler azaltmak mı istenilmiştir ? Heykelin inşasına harcanan maliyet nedir? Belediyecilik öngörü işi değil midir, bu şikayetlerin olacağı önceden düşünülmedi mi ?

2- 94 yıllık geçmişiyle Türk Futbolunda adını duyuran TARSUS İDMAN YURDU ne yazık ki son günlerde farklı anılmaya başlamış ve ismi itibarsızlaştırılmaya çalışılmaktadır.
SORUYORUZ: TARSUS İDMAN YURDU’na para vermeniz karşılığında kendinize SİYASİ BİR MALZEME olarak mı görüyorsunuz ? Takım otobüsü olarak kullanılan aracın BELEDİYE BAŞKANLARI ile giydirilmesi hangi sportif ahlak sınırları içerisinde yer almaktadır ? BAŞARIYI GETİREN FUTBOLCULAR ,TARAFTARLAR neden hiçe atılmıştır. Hani TARSUS İDMAN YURDU Halkın takımıydı ? Yoksa PARAYI veren DÜDÜĞÜ MÜ ÇALIYOR ?

3- Kenti saran pis kokular artık vatandaşı yıldırmıştır.
SORUYORUZ: Kokular ayyuka çıktığı , halk şikayetlerinin artığı zamanlarda yapılan ilaçlamalar bu işe çözüm olacak mı? Koku sorunu gün geçtikçe ağır bir travmaya dönüşmektedir. Sorunu çözmekle alakalı olarak BELEDİYE MECLİSİNDEN KARAR ALINACAK MI? KOKUYU ARAŞTIRMAK ÜZERE İÇERİSİNDE ÇEVRE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ YETKİLİLERİNİNDE OLDUĞU HEYET NEDEN OLUŞTURULMAMAKTADIR?

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER