TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

CHP İLÇE BAŞKANI ALİ İLK’TEN MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI

Tarsus Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ali İlk yayınladığı mesajla muhtarların, Muhtarlar Gününü kutladı. Ali İlk açıklamasında şu mesajlara yer verdi;   Muhtarlarımız, bulunduğu mahallede veya köyde devletimizin tüm kurumlarını temsil etmekte ve halkımızla devlet kurumları arasında köprü vazifesi görmektedir. Ayrıca çağdaş kamu yönetimi anlayışının en temel ihtiyaçlarından biri olan katılımcılığın sağlanmasında, önemli bir görevi […]

CHP İLÇE BAŞKANI ALİ İLK’TEN MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI
19 Ekim 2017 - 20:06 'de eklendi.

Tarsus Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ali İlk yayınladığı mesajla muhtarların, Muhtarlar Gününü kutladı.

Ali İlk açıklamasında şu mesajlara yer verdi;

 

Muhtarlarımız, bulunduğu mahallede veya köyde devletimizin tüm kurumlarını temsil etmekte ve halkımızla devlet kurumları arasında köprü vazifesi görmektedir. Ayrıca çağdaş kamu yönetimi anlayışının en temel ihtiyaçlarından biri olan katılımcılığın sağlanmasında, önemli bir görevi yerine getirmektedirler. Dolayısıyla, halkımızın tercihi ve seçimiyle işbaşına gelmiş muhtar kardeşlerimiz, son derece önemli bir makamda bulunmaktadırlar. Vatandaşımızın hastasında, cenazesinde, düğününde kısacası sosyal yaşamın içerisinde kendini gösteren her türlü üzüntüde ve sevinçte kapısını gönül rahatlığıyla çaldığı makamda görev yapan muhtarlarımız bizlerin de baş tacıdır.

Bu gün bu vesilesiyle, öncelikle ilçemizde görev yapan  muhtarımıza ve tüm muhtarlarımıza çalışmalarında kolaylık ve esenlikler diliyor,19 Ekim Muhtarlar Günün’nü Kutluyorum.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER