TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

CHP KADINLAR GÜNÜ DOLAYISI İLE ÇİÇEK DAĞITTI

Cumhuriyet Halk Partisi Mersin İl Başkanı Adil Aktay , Tarsus İlçe Başkanı Ali İlk ve Avukat Ali Mahir Başarır  8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle Tarsus’ta vatandaşlara çiçek dağıttı. Turkuaz Pazar yeri ve Yarenlik alanında 10 bin çiçek dağıtan Chp’liler, kadınlar gününü 1 gün öncesinden kutlamış oldu. Chp İlçe Başkanlığı öncülüğünde yapılan etkinlik kapsamında vatandaşların […]

CHP KADINLAR GÜNÜ DOLAYISI İLE ÇİÇEK DAĞITTI
07 Mart 2018 - 17:54 'de eklendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Mersin İl Başkanı Adil Aktay , Tarsus İlçe Başkanı Ali İlk ve Avukat Ali Mahir Başarır  8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle Tarsus’ta vatandaşlara çiçek dağıttı.

Turkuaz Pazar yeri ve Yarenlik alanında 10 bin çiçek dağıtan Chp’liler, kadınlar gününü 1 gün öncesinden kutlamış oldu.

Chp İlçe Başkanlığı öncülüğünde yapılan etkinlik kapsamında vatandaşların sorunlarını da dinleyen Chp Tarsus İlçe Başkanı Ali İlk ,  her şeyin en güzeline layık olan Türk kadınının toplumun temel taşı olduğunu belirtti.

Chp Mersin İl Başkanı Adil Aktay ise ” “Dünya var olduğundan bu yana topluma yön veren, ailenin ve dolayısıyla toplumun temel taşı kadınlarımız olmuştur. Hayatın temelinin sevgiden ibaret olduğunu bizlere hatırlatan, eğiten, yetiştiren yine kadınlarımızdır.Kadının olmadığı, rol almadığı bir toplumun sağlıklı gelişmesi mümkün değildir. Unutulmamalıdır ki toplumu geleceğe taşıyan kadındır.Duygunun, estetiğin, merhameti bizlere öğreten ve sembolü olan kadınlarımız maalesef vahşice katledilmekte, şiddete uğramaktadır. ‘Cennet anaların ayaklarının altındadır’ diyen bir peygamberin ümmeti olarak bu kanayan yara hepimizi derinden üzmekte ve sarsmaktadır.”dedi.

Adı Belediye Başkanlığı Adaylığı için geçen Avukat Ali Mahir Başarır ise  böyle bir günde böyle bir etkinliğin içinde olmaktan mutlu olduğunu söyledi.

Başarır  ” Toplum yapımızın temel direği ve aile yapımızın en önemli kişileri yani Kadınlar, Kadınlar gününde tüm kadınlarımıza sağlık, huzur, barış ve mutluluk diliyorum.” dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER