TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

CHP SEÇİM BÜROSUNA SALDIRI

Yerel seçime sayılı günler kala Tarsus’ta hareketli günler yaşanıyor. Chp Tarsus Belediye Başkan Adayı Haluk Bozdoğan’a ait seçim ofisi kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırıya uğradı. Dün gece  Akşemsettin Mahallesi seçim bürosuna yapılan saldırıda Dr. Haluk Bozdoğan ve Vahap Seçer’e ait giydirilmiş afişlerin göz bölgesi yırtılarak kullanılmaz hale getirildi. Afişlerin yırtılmasına tepki gösteren Bozdoğan ve Seçer’in […]

CHP SEÇİM BÜROSUNA SALDIRI
13 Mart 2019 - 13:06 'de eklendi.

Yerel seçime sayılı günler kala Tarsus’ta hareketli günler yaşanıyor.

Chp Tarsus Belediye Başkan Adayı Haluk Bozdoğan’a ait seçim ofisi kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırıya uğradı.

Dün gece  Akşemsettin Mahallesi seçim bürosuna yapılan saldırıda Dr. Haluk Bozdoğan ve Vahap Seçer’e ait giydirilmiş afişlerin göz bölgesi yırtılarak kullanılmaz hale getirildi.

Afişlerin yırtılmasına tepki gösteren Bozdoğan ve Seçer’in avukatları Yeni Mahalle Polis Karakoluna giderek suç duyurusunda bulundu.

Polis kayıtları incelerken saldırı eyleminde bulunanların 2’si erkek,1 kişininde kadın olduğu öğrenildi.

Dr Haluk Bozdoğan gazetemizi yaptığı açıklamada ”Biz siyaseti demokratik bir şekilde yapmaya devam edeceğiz. Hiçbir arkadaşım provokasyona gelmeyecek. Hiçbir arkadaşım karşılık vermeyecek. Siyaset kavga etme sanatı değildir. Siyaset, üretme sanatıdır. Artık bu saldırılara bir son vermeliler. Siyaseti bu şekilde okuyan ,yapan zihniyetin kendilerini düzeltmeleri gerekiyor. Ne yaparlarsa yapsınlar Tarsus’ta seçimleri kazanacağız. Hiç kimse bize gözdağı veremeyecek. Bizim kurduğumuz gönül ittifakı bu seçimleri kazanacak”dedi.

Chp’liler olay yeri incelemesi sonrası, yırtılan afişleri yenisi ile değiştirdi,Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER