TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Chp’de delegasyon seçimi tamam, şimdi sıra kongrede.

Cumhuriyet Halk Partisi tüzüğe uygun olarak delegasyon seçimlerini sorunsuz tamamladı. 179 mahallede yapılan mahalle delegasyon seçimleri sorunsuz şekilde sona ererken, bir çok mahallede ortak liste çıkmasından dolayı sandık kurulmadı. İlçe başkanlığı yayınladığı bildiri ile, mahalle seçimlerinin başladığını resmi facebook adresinden duyurmuştu. Delege seçimlerinin başlaması ile birlikte askı süresinin sonunda ilçe başkanlık seçimlerinin tarihinin belirlenmesi bekleniyor. […]

Chp’de delegasyon seçimi tamam, şimdi sıra kongrede.
18 Kasım 2019 - 13:36 'de eklendi.

Cumhuriyet Halk Partisi tüzüğe uygun olarak delegasyon seçimlerini sorunsuz tamamladı.

179 mahallede yapılan mahalle delegasyon seçimleri sorunsuz şekilde sona ererken, bir çok mahallede ortak liste çıkmasından dolayı sandık kurulmadı.

İlçe başkanlığı yayınladığı bildiri ile, mahalle seçimlerinin başladığını resmi facebook adresinden duyurmuştu. Delege seçimlerinin başlaması ile birlikte askı süresinin sonunda ilçe başkanlık seçimlerinin tarihinin belirlenmesi bekleniyor.

Kulislerde dolaşan iddialara göre delege yapısına bakıldığında CHP’nin Tarsus’ta tek adaylı sisteme doğru gittiği kaydedildi.

Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’da Niğde’de yaptığı İl Başkanları toplantısında tek adaylı kongre süreçlerini desteklediğini ifade etmişti.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER