TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

CHP’DE KADINLAR YENİ BAŞKANLARINI SEÇECEKLER

Tarsus Chp Kadın Kolları Başkanlık seçimleri Cumartesi günü İlçe Başkanlık binasında yapılacağı açıklandı. Bugün gerçekleşen  seçim duyuru toplantısında tabanın karşısına çıkan başkan adayları Zeynep Akın ve Süreyya Tokgönül adaylık açıklamasında bulunarak herkesi Cumartesi günü yapılacak olan Kadın Kolları Başkanlık seçimlerine davet ettiler. Cumartesi günü  saat 10:00’a yapılacağı ifade edilen seçimlere Zeynep Akın ve Süreyya Tokgönül […]

CHP’DE KADINLAR YENİ BAŞKANLARINI SEÇECEKLER
13 Aralık 2017 - 23:01 'de eklendi.

Tarsus Chp Kadın Kolları Başkanlık seçimleri Cumartesi günü İlçe Başkanlık binasında yapılacağı açıklandı.

Bugün gerçekleşen  seçim duyuru toplantısında tabanın karşısına çıkan başkan adayları Zeynep Akın ve Süreyya Tokgönül adaylık açıklamasında bulunarak herkesi Cumartesi günü yapılacak olan Kadın Kolları Başkanlık seçimlerine davet ettiler.

Cumartesi günü  saat 10:00’a yapılacağı ifade edilen seçimlere Zeynep Akın ve Süreyya Tokgönül dışında başka kimsenin aday olmadığı ifade edildi.

Tarsus İlçe yönetimini temsilen açıklamaya katılan  Saymanı Umut Dikilitaş ” Hangi kadın arkadaşımızın kazanıp kazanmadığ değil partimizin ne kazandığı önemli olacaktır. Bu bir Bayrak yarışıdır.Şimdiden adaylara başarılar dilerim”dedi.

Toplantıya Mersin İl Kadın Kolları Başkanı Pakize Güler’de katıldı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER