TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Chp’li Vedat Günyar’dan Muhtarlar Günü Mesajı

Chp Belediye Başkan Aday Adayı Dr.Vedat Günyar’dan “19 Ekim Muhtarlar Günü” Mesajı A.adayı  Vedat Günyar  “19 Ekim 2015 günü Başbakanlık Genelgesi ile 19 Ekim günü “Muhtarlar Günü” olarak belirlenmiştir. Demokrasimizin ilk halkasını oluşturan muhtarlarımız, seçilmiş oldukları Köy ve Mahallelerindeki ihtiyaç ve talepleri tespit ederek yapılacak olan Kamu Hizmetlerinin daha verimli bir şekilde yerine getirilmesi noktasında önemli […]

Chp’li Vedat Günyar’dan Muhtarlar Günü Mesajı
19 Ekim 2018 - 10:12 'de eklendi.

Chp Belediye Başkan Aday Adayı Dr.Vedat Günyar’dan “19 Ekim Muhtarlar Günü” Mesajı

A.adayı  Vedat Günyar  “19 Ekim 2015 günü Başbakanlık Genelgesi ile 19 Ekim günü “Muhtarlar Günü” olarak belirlenmiştir. Demokrasimizin ilk halkasını oluşturan muhtarlarımız, seçilmiş oldukları Köy ve Mahallelerindeki ihtiyaç ve talepleri tespit ederek yapılacak olan Kamu Hizmetlerinin daha verimli bir şekilde yerine getirilmesi noktasında önemli bir görevi üstlenmektedirler. Hem milleti, hem de devleti temsil gibi önemli bir sorumluluğu üstlenen Muhtarlar, vatandaşlarımızla kamu arasında köprü vazifesi görerek bizlere de yardımcı olmaktadırlar.
Günümüzde kendini yenileyen kurumların başında gelen muhtarlık, hem sevinçte hem de hüzünde halkının her zaman yanında ve hizmetindedir. Hem milleti hem devleti temsil gibi önemli bir görevi yürüten tüm mahalle muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutluyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum.”

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER