TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Coronavirüs tanısıyla Karantina altında olan Tarsuslu genç konuştu:Durumu ciddiye alın

Hastane de karantina altında tutulan Tarsuslu sporcunun durumu iyiye gidiyor. Korona virüse yakalanan Tarsuslu sporcu Özgür Sofi gazetemize yaptığı açıklamada, kendini iyi hissettiğini ve hastalığı atlatma aşamasında olduğunu ve sonucunun negatif çıktığı açıkladı. Dünya da olduğu gibi Türkiye’de de etkisini gösteren salgından etkilenen Amatör futbolcu Özgür Sofi ‘den sevindirici haber geldi. 26 yaşındaki kaleci, durumunun […]

Coronavirüs tanısıyla Karantina altında olan Tarsuslu genç konuştu:Durumu ciddiye alın
27 Mart 2020 - 21:01 'de eklendi.

Hastane de karantina altında tutulan Tarsuslu sporcunun durumu iyiye gidiyor.

Korona virüse yakalanan Tarsuslu sporcu Özgür Sofi gazetemize yaptığı açıklamada, kendini iyi hissettiğini ve hastalığı atlatma aşamasında olduğunu ve sonucunun negatif çıktığı açıkladı.

Dünya da olduğu gibi Türkiye’de de etkisini gösteren salgından etkilenen Amatör futbolcu Özgür Sofi ‘den sevindirici haber geldi. 26 yaşındaki kaleci, durumunun iyi olduğunu ve hastalığı atlatmaya başladığını söyledi.

4 gün önce yüksek ateş ve kuru öksürük şikayeti ile tedavi olmak için hastaneye giden Özgür Sofi’nin Mersin Şehir Hastanesinde karantina altına alındığı öğrenildi.

Sofi kendisi gibi benzer durumda olan vatandaşların da tedavi altında olduğunu aktardığı konuşmasında ” Geldiğim gün durumum kritik olarak görüldü. Bugün ateşimde düşme yaşandı. Durumum şuan iyi,test sonucum da negatif çıktı. Burada hastalar var durumları iyi değil nefes darlığı çeken var ,bu iş ciddi dışarıda olanlar bu konuda acil önlem alarak evde kalmalıdır. Sağlık çalışanlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum.Arayan soran dostlarıma yakınlara şükranlarımı sunuyorum ve Tarsus halkına sesleniyorum lütfen evde kalın”’dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER