Reklamı kapat

Reklamı kapat
TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

ÇUKUROVA ROCK FESTİVALİ BAŞLIYOR

Adana’da Rock müzik fırtınası esecek. Yıl boyunca Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği birçok büyük festivalde yüz binlerce genci rock ve alternatif müziğin yıldızlarıyla buluşturan Milyon Yapım, 18-19-20-21 Nisan 2019 tarihlerinde üçüncü kez Çukurova Rock Festivalini gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Umut Kuzey önderliğinde, Milyon Yapım tarafından düzenlenen festival; her yıl giderek büyüyen bir katılımla bölgenin en büyük yerli rock şenliği olma özelliği taşıyor. Milyon Bilet […]

ÇUKUROVA ROCK FESTİVALİ BAŞLIYOR
15 Nisan 2019 - 9:13 'de eklendi.
Adana’da Rock müzik fırtınası esecek.

Yıl boyunca Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği birçok büyük festivalde yüz binlerce genci rock ve alternatif müziğin yıldızlarıyla buluşturan Milyon Yapım, 18-19-20-21 Nisan 2019 tarihlerinde üçüncü kez Çukurova Rock Festivalini gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Umut Kuzey önderliğinde, Milyon Yapım tarafından düzenlenen festival; her yıl giderek büyüyen bir katılımla bölgenin en büyük yerli rock şenliği olma özelliği taşıyor.

Milyon Bilet ve Redbul’un katkılarıyla gerçekleşecek festival, %100 müzik ve eğlence sloganıyla, Türkiye’nin gençlik ve müzik kanalı Milyon Tv ekranlarından da canlı olarak yayınlanacak. Günlük 60 TL, Kombine 120 TL ve Kamp + Kombine 150 TL olarak belirlenen biletler, Milyon Bilet ve Biletix üzerinden satışa sunuldu.

Etkinlik alanı Bacardi Birbiçer Tesisleri olarak değişmiştir

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER