TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Dilara Özkına: Ramazan Ayının Hayırlara Vesile Olmasını Temenni Ederim

Chp Mersin Milletvekili Aday adayı Dilara Özkına en kutsal ay olarak kabul edilen Ramazan ayının başlaması münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.   Özkına mesajında, İslam aleminin heyecanla beklediği; bolluk, bereket, rahmet ve  mağfiret ayı olarak bilinen 11 ayın sultanı Ramazan ayına girildiğini hatırlatarak;“Ramazan ayı, manevi duyguların en üst düzeye ulaştığı ve insanlar arasında kardeşliği pekiştiren, dargınlıkların […]

Dilara Özkına: Ramazan Ayının Hayırlara Vesile Olmasını Temenni Ederim
14 Mayıs 2018 - 15:01 'de eklendi.

Chp Mersin Milletvekili Aday adayı Dilara Özkına en kutsal ay olarak kabul edilen Ramazan ayının başlaması münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.  

Özkına mesajında, İslam aleminin heyecanla beklediği; bolluk, bereket, rahmet ve  mağfiret ayı olarak bilinen 11 ayın sultanı Ramazan ayına girildiğini hatırlatarak;“Ramazan ayı, manevi duyguların en üst düzeye ulaştığı ve insanlar arasında kardeşliği pekiştiren, dargınlıkların unutulduğu, küskünlüklerin sona erdiği günlerdir. 11 ayın sultanı Ramazan ayı o kadar anlamlıdır ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler. Rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan ayınız mübarek olsun” dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER