TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Diyarbekir Spor Taraftarı Maça Alınmayacak

Tarsus’ta temsilcimiz Tarsus İdmanyurdu ile Diyarbekirspor arasında oynanacak maça Diyarbekirspor taraftarının alınmaması kararlaştırıldı. Toplanarak güvenlik önlemlerini gözden geçiren Tarsus İlçe Spor Güvenlik Kurulu,15 Ocak Pazar günü Tarsus Şehir Stadı’nda saat 13.30’da başlayacak Tarsus İdman Yurdu-Diyarbekirspor karşılaşması için misafir takım taraftarlarının stada alınmayacağı açıklandı. Alınan kararın gerekçesi ise geçen sezon oynanan Tarsus İdman Yurdu-Amed Sportif Faaliyetler […]

Diyarbekir Spor Taraftarı Maça Alınmayacak
10 Ocak 2017 - 13:38 'de eklendi.

Tarsus’ta temsilcimiz Tarsus İdmanyurdu ile Diyarbekirspor arasında oynanacak maça Diyarbekirspor taraftarının alınmaması kararlaştırıldı.

Toplanarak güvenlik önlemlerini gözden geçiren Tarsus İlçe Spor Güvenlik Kurulu,15 Ocak Pazar günü Tarsus Şehir Stadı’nda saat 13.30’da başlayacak Tarsus İdman Yurdu-Diyarbekirspor karşılaşması için misafir takım taraftarlarının stada alınmayacağı açıklandı.

Alınan kararın gerekçesi ise geçen sezon oynanan Tarsus İdman Yurdu-Amed Sportif Faaliyetler maçında yaşanan olayların yarattığı gerginlik gösterildi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER