TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Dr.Haluk Bozdoğan Aday Adaylığını Açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisinin 2014’te Belediye Başkan adayı olan Dr.Haluk Bozdoğan düzenlediği yürüyüşle tekrar aday olmak istediğini söyledi. Halk Eğitim Merkezi önünden başlayan yürüyüş CHP Tarsus İlçe Başkanlığı önünde gerçekleşen konuşmayla sona erdi. Saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşından sonra partili ve kendini destekleyen kalabalığa seslenen Dr.Haluk Bozdoğan ”Belediyeyi kazanmak için çalışmalarıma başladım”dedi. Konuşmasının başında 10 […]

Dr.Haluk Bozdoğan Aday Adaylığını Açıkladı
06 Ekim 2018 - 18:50 'de eklendi.

Cumhuriyet Halk Partisinin 2014’te Belediye Başkan adayı olan Dr.Haluk Bozdoğan düzenlediği yürüyüşle tekrar aday olmak istediğini söyledi.

Halk Eğitim Merkezi önünden başlayan yürüyüş CHP Tarsus İlçe Başkanlığı önünde gerçekleşen konuşmayla sona erdi.

Saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşından sonra partili ve kendini destekleyen kalabalığa seslenen Dr.Haluk Bozdoğan ”Belediyeyi kazanmak için çalışmalarıma başladım”dedi.

Konuşmasının başında 10 yıllık seçim süreciyle ilgili olarak sayısal verileri aktaran Bozdoğan’ın konuşması alkışlarla kesildi.

Aday Adayı Dr. Haluk Bozdoğan konuşmasının devamında Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can’ın projelerini eleştirirken, yapılan yanlışların hesabını soracağını söyledi.

2014 yerel seçimlerinde Kendi aldığı oyların Chp tarihinde Tarsus’ta alınmadığını ifade eden Chp’li aday ” 201 yılında saat 23:50 ve 24:10 arasında seçimin nasıl kaybedildiğini gördük. Herkes bir ittifak yapıyor biz sevgi ittifakından yanayız. 2014 yılında Tarsus Belediye Başkanı olan kişi bir çok projeden bahsetti ama ne yazık ki hayal olduğunu görüyorsunuz.Bunların yaptığı tek şey iş adamlarına rant alanı açmak oldu.”diye konuştu.

Dr.Haluk Bozdoğan konuşmasının ardından parti binasına çıkarak ilçe yönetimi ile görüştü.

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER