TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Dr.Haluk Bozdoğan: Baharın gelişine inancımız tam

Chp Tarsus Belediye Başkan adayı Dr.Haluk Bozdoğan gerçekleştirdiğin köy gezilerinde , halkın istediği olacak,birlikte göreve geleceğiz,dedi. Hafta sonunda Chp İlçe başkanlığı ile yapılan köy toplantılarında vatandaşlar ile bir araya gelen Dr.Haluk Bozdoğan’a meclis üyesi adayları da eşlik etti. Gittiği köylerde sevgi gösterileri ile karşılanan Bozdoğan ”Martın sonunda baharı getireceğiz, bu enerji çok sıcak”diye konuştu. Tarsus’a […]

Dr.Haluk Bozdoğan: Baharın gelişine inancımız tam
04 Mart 2019 - 13:39 'de eklendi.

Chp Tarsus Belediye Başkan adayı Dr.Haluk Bozdoğan gerçekleştirdiğin köy gezilerinde , halkın istediği olacak,birlikte göreve geleceğiz,dedi.

Hafta sonunda Chp İlçe başkanlığı ile yapılan köy toplantılarında vatandaşlar ile bir araya gelen Dr.Haluk Bozdoğan’a meclis üyesi adayları da eşlik etti.

Gittiği köylerde sevgi gösterileri ile karşılanan Bozdoğan ”Martın sonunda baharı getireceğiz, bu enerji çok sıcak”diye konuştu.

Tarsus’a bağlı Kenzin,İnköyüı,Olukkoyağı,Boğazpınar,Kurtçukuru,Yalamık,Meşelik,Topaklı ,Beylice  ile birlikte yol güzergahında bulunan Çamlıyayla İlçesine bağlı mahalleler Darıpınar ve Bağçatağı’nda vatandaşları dinleyen Dr.Haluk Bozdoğan ”Yaptığımız toplantılarımızda bize güç veren halkımız  , baharı erken karşılıyorlar , ” onlara sonsuz teşekkür ediyorum,dedi.

Vatandaşların huzuruna sevgi birlikteliği ile çıktıklarını söyleyen Bozdoğan ”Huzur ve baharın gelişine olan inançla kucaklaşmalarımız sürecek”şeklinde konuştu.

 

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta, kalabalık ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, ayakta duran insanlar

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER