TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Duyarlı Usta Karasay; Klima temizliğini 40 liraya çekti.

Tarsus’ta yılların tecrübesiyle klima servisi hizmeti verdiklerini belirten Kurtuluş Karasay ,klimalara yapılan bakımın faturaları düşürdüğünü anlattı. Yaklaşık 15 yıldır hizmet verdiklerini ifade eden Karasay; “İşin mutfağından geliyoruz. Klima bakım-montaj işleri yaparak bu sektördeyiz, binlerce müşteriye hizmet verdik. Neredeyse girmediğimiz mahalle kalmadı, Tarsus’un dört bir yerinde hizmet veriyoruz. Sadece merkezde değil köylerde de hizmet veriyoruz. Yaz sıcakları geldi, […]

Duyarlı Usta Karasay; Klima temizliğini 40 liraya çekti.
17 Mayıs 2020 - 22:28 'de eklendi.

Tarsus’ta yılların tecrübesiyle klima servisi hizmeti verdiklerini belirten Kurtuluş Karasay ,klimalara yapılan bakımın faturaları düşürdüğünü anlattı.

Yaklaşık 15 yıldır hizmet verdiklerini ifade eden Karasay; “İşin mutfağından geliyoruz. Klima bakım-montaj işleri yaparak bu sektördeyiz, binlerce müşteriye hizmet verdik. Neredeyse girmediğimiz mahalle kalmadı, Tarsus’un dört bir yerinde hizmet veriyoruz. Sadece merkezde değil köylerde de hizmet veriyoruz. Yaz sıcakları geldi, artık klimaların temizliğinin yapılması gerekiyor, Bakım yapıldığı taktir de hem klimanın daha uzun süre kullanılmasını sağlanabilir hemde fatura da düşük maliyetlerin ortaya çıkmasına vesile oluruz. Korona nedeniyle halkımız zor durumda ,ekonomik olarak onlara destek olacağız. 100 TL olan bakım ücretini 40 TL’ye indirdik. Yine şehit ailelerinden ve gazilerimizin kullandığı klimaların bakımından ücret almayacağız ”dedi.

7 gün 24 saat Tarsus halkına hizmet verdiklerini aktaran Kurtuluş Karasay, bakım yaptırmak isteyen vatandaşların , 0538 518 00 67 numara hattan kendilerine ulaşarak bakım yaptırabileceklerini sözlerine ekledi.

Klima bakımı neden önemlidir ? 0212 235 51 18


Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER