TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Eczanelerde dağıtılan maskeye kısıtlama geldi.

Eczacı Odası, yoğunluğun azaltılması amacıyla yeni düzenleme yapıldığını açıkladı. Buna göre, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanlar ile herhangi bir iş yerinde SSK’lı olarak çalışan vatandaşlarımız, eczanelerden dağıtılan ücretsiz maske sisteminden faydalanamayacak. Eczacı Odası, eczanelerde ücretsiz maske dağıtımı esnasında yaşanılan yoğunluğun azaltılması yönünde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) ile görüşmeler sonucunda yeni düzenlemeler yapıldığını […]

Eczanelerde dağıtılan maskeye kısıtlama geldi.
29 Nisan 2020 - 7:30 'de eklendi.

Eczacı Odası, yoğunluğun azaltılması amacıyla yeni düzenleme yapıldığını açıkladı. Buna göre, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanlar ile herhangi bir iş yerinde SSK’lı olarak çalışan vatandaşlarımız, eczanelerden dağıtılan ücretsiz maske sisteminden faydalanamayacak.

Eczacı Odası, eczanelerde ücretsiz maske dağıtımı esnasında yaşanılan yoğunluğun azaltılması yönünde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) ile görüşmeler sonucunda yeni düzenlemeler yapıldığını açıkladı. 

Açıklamada şu bilgilere yer verildi: “Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanlar ile herhangi bir iş yerinde SSK’lı olarak çalışan vatandaşlarımız, eczanelerden dağıtılan ücretsiz maske sisteminden faydalanamayacaktır. Bu vatandaşlarımız, maskelerini çalıştıkları kurum ve işyerlerinden temin edeceklerdir.”

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER