TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Elvan: ‘Avrupa Ülkelerinde, Darbe Girişiminde Bulunanlar Korunuyor, Kollanıyor”

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, “Şu anda Amerika’da Almanya’da ve birçok Avrupa ülkesinde bu darbe girişiminde bulunanlar korunuyor ve kollanıyor. Onların iadesini istiyoruz, göndermiyorlar. Çünkü onlar ellerinde bir potansiyel.” dedi. Elvan, partisinin Mersin İl Başkanlığı tarafından il binasında düzenlenen bayramlaşma programında yaptığı konuşmada, Türkiye’nin çok önemli bir süreçten geçtiğini söyledi. 24 Haziran seçimlerinin sıradan bir seçim olmadığını belirten Elvan, “Sadece siyasi bir mesele değil. […]

Elvan: ‘Avrupa Ülkelerinde, Darbe Girişiminde Bulunanlar Korunuyor, Kollanıyor”
16 Haziran 2018 - 19:31 'de eklendi.

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, “Şu anda Amerika’da Almanya’da ve birçok Avrupa ülkesinde bu darbe girişiminde bulunanlar korunuyor ve kollanıyor. Onların iadesini istiyoruz, göndermiyorlar. Çünkü onlar ellerinde bir potansiyel.” dedi.

Elvan, partisinin Mersin İl Başkanlığı tarafından il binasında düzenlenen bayramlaşma programında yaptığı konuşmada, Türkiye’nin çok önemli bir süreçten geçtiğini söyledi.

24 Haziran seçimlerinin sıradan bir seçim olmadığını belirten Elvan, “Sadece siyasi bir mesele değil. 24 Haziran seçimleri Türkiye meselesidir. ya Türkiye’nin önünü açacağız ya güçlü bir şekilde büyümesinin önünü açacak bir yapıyı kuracağız ya da belirsiz bir ortama gireceğiz. Onun için bu seçimi çok mu çok önemsiyoruz.” dedi

Elvan, daha sonra partisinin Tarsus İlçe Başkanlığı tarafından ilçe binasında düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı. Burada Tarsuslu vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaşan Elvan, tüm vatandaşlarla tek tek bayramlaştı.

Burada da bir konuşma yapan Elvan, hiç kimsenin siyasi görüşüne, hangi partiye oy verdiğine bakmaksızın herkesi kucaklayacaklarını söyledi.

Güçlü bir Türkiye’yi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde birlikte inşa edeceklerini vurgulayan Elvan, “Önümüz açık. Allah’ın izniyle bu başarıyı, büyümeyi, kalkınmayı sürdürmeye devam edeceğiz. Bu konuda kararlıyız.” dedi.

Elvan, daha sonra Mersin ve Tarsus’a yapılan ve yapılacak olan yatırımları anlattı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER