TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Ertuğrul Bodur : Mhp 3. Şahısların yöneteceği siyasi hareket değildir.

Milliyetçi Hareket Partisi Tarsus İlçe Başkanı Ertuğrul Bodur hakkında çıkan bazı dedikodulara açıklık getirerek gündemi değerlendirdi. Bodur’un siyasi nezaket göstermediğini dile getiren bazı sosyal medya kullanıcıları , Bozdoğan ile Bodur’un bir araya gelmesini eleştirmişti. Ramazan Bayramı boyunca köyden dönme mahallelerde çalışma yaparak muhtarlar ve köy halkıyla bir araya gelen Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, Bayramın […]

Ertuğrul Bodur : Mhp  3. Şahısların yöneteceği siyasi hareket değildir.
10 Haziran 2019 - 12:55 'de eklendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Tarsus İlçe Başkanı Ertuğrul Bodur hakkında çıkan bazı dedikodulara açıklık getirerek gündemi değerlendirdi.

Bodur’un siyasi nezaket göstermediğini dile getiren bazı sosyal medya kullanıcıları , Bozdoğan ile Bodur’un bir araya gelmesini eleştirmişti.


Ramazan Bayramı boyunca köyden dönme mahallelerde çalışma yaparak muhtarlar ve köy halkıyla bir araya gelen Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, Bayramın 3.gününde ziyaret ettiği Kenzin’de mahalle sakini olan Mhp İlçe Başkanı Ertuğrul Bodur ile karşılaştı.


Köy kahvesinde bayramlaşan Bozdoğan burada vatandaşlara de seslenerek sorunları olup olmadığını sordu, yapılan görüşmede nezaket gereği yer aldığını belirten Bodur sert açıklamalarda bulunarak, toplantıya katılışının farklı yere çekilmesine anlam veremediğini kaydetti.


Sosyal medya hesabından çok fazla siyasi paylaşım içinde bulunmadığını ifade eden ilçe başkanı , yazılanları ahlak dışı bulduğunu söyledi.
Ertuğrul Bodur şu ifadeleri kullandı;


”Söz biliyorsan konuş ibret alsınlar .Bilmiyorsan sus adam sansınlar.Değerli gönüldaşlarım kıymetli dava arkadaşlarım,saygıdeğer TARSUSLU hemşehrilerim,2013 yılından bu yana Milliyetçi Hareket Partisi İlçe başkanıyım, Bizi tanıyanlar iyi bilirler ki klavye kahramanlığı yaparak siyaset yapmak tarzım değildir. Hiç bir şahıs veya kurum hakkında sosyal medya aracılığı tezviratta bulunmadım.2015 yılında çatı adayımıza CHP İle birlikte çalıştım.2016 yılında referandumda Evet için 2018 yılında Cumhur ittifakına Genel başkanımızın talimatları doğrultusunda Şerefli bir destek verdim.Başkanlığım döneminde yaşadığım tüm seçimlerde kendim adaymış gibi çalıştım.Bu seçimlerin hiç birisinde MHP İçin tek kelime söylemeyip tek cümle kurmayanların,3 Bayram günü köyüme bayram ziyaretinde bulunan Sn belediye BAŞKANI ile aynı karede bulunmamıza farklı anlam yüklenmesini nezaketsizlik ve ahlak dışı buluyorum.Kaldı ki idrak ettiğimiz bayram Allah’ın lütfettiği dini bir bayramdır.Siyasi görüşü ne olursa olsun Elhamdulillah Müslümanım diyen herkes ile bayramlaşırım. Bunun İçin hiç bir şahıstan izin almam,hiç kimsenin irademe ipotek koymasına da müsaade etmem.Zira ne MHP’si nede MHP İlçe BAŞKANI 3. Şahısların yöneteceği siyasi hareket değildir. Mazlumuz ama koyun değiliz.Boynumuzu koparabilirler ama asla bükemezler.Telefonum 24 saat açıktır.Her zamanda teşkilattayım. Bu sosyal medyadaki son açıklamamdır.”dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER