TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Gazeteci Erdoğan’dan Şevket Can’a açık destek

Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can  gazetecilik sektöründe faaliyet göstermekte olan Ekspres Gazetesi kurucu sahibi Mustafa Erdoğan’ın misafiri oldu. Samimi ortamda gerçekleşen görüşme sonrası Mustafa Erdoğan’ın yerel seçimler sürecinde Mhp’den tekrar aday olarak gösterilen Belediye Başkanı Şevket Can’ı destekleme kararı alındığı ifade edildi. Görüşme sonrası sosyal medya hesabından detay veren Başkan Can ”Tarsus Ekspres Gazetesi’ni ziyaret […]

Gazeteci Erdoğan’dan Şevket Can’a açık destek
10 Ekim 2018 - 11:32 'de eklendi.

Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can  gazetecilik sektöründe faaliyet göstermekte olan Ekspres Gazetesi kurucu sahibi Mustafa Erdoğan’ın misafiri oldu.

Samimi ortamda gerçekleşen görüşme sonrası Mustafa Erdoğan’ın yerel seçimler sürecinde Mhp’den tekrar aday olarak gösterilen Belediye Başkanı Şevket Can’ı destekleme kararı alındığı ifade edildi.

Görüşme sonrası sosyal medya hesabından detay veren Başkan Can ”Tarsus Ekspres Gazetesi’ni ziyaret ederek, kurucusu Mustafa Erdoğan ile Yazı İşleri Müdürü Ahmet Can Erdoğan ile bir araya geldik. Mustafa ağabeyimiz, bize açık destek vereceğini beyan etti, Allah razı olsun.”diye paylaşımda bulundu.

Bu açıklama kısa sürede sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER