TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

GÜL, ALT GEÇİDİ İNCELEDİ

AK Parti Tarsus İlçe Başkanı İbrahim Gül, Mersin-Adana arasındaki hızlı tren çalışmaları nedeniyle Tarsus kent merkezine yapılacak olan alt ve üst geçit çalışmalarının devam ettiğini bildirdi. Gül “AK Parti iktidarının hizmetleri devam ediyor. Bundan sonra devam edecektir. Aslında kent içi alt ve üst geçit yapımı yerel yönetimlere ait. Fakat bugüne kadar bu soruna çözüm bulunamadığından bakanlık tarafından bu çalışmalarımız sürdürülmekte. […]

GÜL, ALT GEÇİDİ İNCELEDİ
09 Kasım 2017 - 16:36 'de eklendi.

AK Parti Tarsus İlçe Başkanı İbrahim Gül, Mersin-Adana arasındaki hızlı tren çalışmaları nedeniyle Tarsus kent merkezine yapılacak olan alt ve üst geçit çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.
Gül “AK Parti iktidarının hizmetleri devam ediyor. Bundan sonra devam edecektir. Aslında kent içi alt ve üst geçit yapımı yerel yönetimlere ait. Fakat bugüne kadar bu soruna çözüm bulunamadığından bakanlık tarafından bu çalışmalarımız sürdürülmekte. Hızlı tren projesi kapsamında Tarsus Yunusoğlu Mahallesi hemzemin geçidine de üst geçit yapıldı. Bu çalışmalar aralıksız yapılacak. Tarsus kent merkezine 4 tane daha aynı proje yapılacak. Bu projeler tamamlandığında Tarsus kent içi trafiği, hızlı trenin geçişinden dolayı hiçbir engelle karşılaşmayacak. Bu çalışmalar trafiği de rahatlatacak. Ben şimdiden bu hizmetlerin halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”dedi.

 

Haber:Bülten

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER