TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Hafta içi Başkan,Hafta sonu yine Doktor!

Tarsus Belediye Başkanı Dr.Haluk Bozdoğan, hafta sonları hastalarını tedavi etmeye devam ediyor. Pazar günleri sabah 06:00 ve öğlen 12:00 arasında Belediye Tesisinde bulunan Sağlık Biriminde hastalara bakan Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan ” Her pazar hastalara bakmaya devam edeceğini”kaydetti. Başkan Bozdoğan yayınlanan bültende ” Bir hekim olarak insanı ve insan sağlığını çok önemsiyorum. Acil ya da […]

Hafta içi Başkan,Hafta sonu yine Doktor!
01 Aralık 2019 - 15:58 'de eklendi.

Tarsus Belediye Başkanı Dr.Haluk Bozdoğan, hafta sonları hastalarını tedavi etmeye devam ediyor.

Pazar günleri sabah 06:00 ve öğlen 12:00 arasında Belediye Tesisinde bulunan Sağlık Biriminde hastalara bakan Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan ” Her pazar hastalara bakmaya devam edeceğini”kaydetti.

Başkan Bozdoğan yayınlanan bültende ” Bir hekim olarak insanı ve insan sağlığını çok önemsiyorum. Acil ya da acil olmayan, sağlıkla ilgili her konuda halkımızın sağlık sorularını dinleyerek, yönlendirici bilgilendirme desteği sağlıyoruz. Sosyal Belediyeciliğimizin temelinde insan odaklı hizmet anlayışı vardır. Üretken, eğiten, kültürlü ve sağlıklı bir toplum yaratma amacındayız” ifadelerini kullandığı aktarıldı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER