TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Halka dürüst olacak,onları mahcup etmeyeceğiz.

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan hafta boyunca katıldığı toplantı ve etkinliklerde önemli konulara değindi. Halka hizmette liyakat kültürünü bitirilmeye çalışıldığı eleştirisinde bulunan Belediye başkanı , dürüst ve şeffaf yönetimden bahsetti. Göreve geldiği günden itibaren Belediye yöneticileri ile bir araya gelmeyi sürdüren Başkan Bozdoğan ” Güvene dayalı iş gücü ” talebini yineledi. Bozdoğan, Parti yönetimi ve […]

Halka dürüst olacak,onları mahcup etmeyeceğiz.
17 Mayıs 2019 - 10:42 'de eklendi.

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan hafta boyunca katıldığı toplantı ve etkinliklerde önemli konulara değindi.

Halka hizmette liyakat kültürünü bitirilmeye çalışıldığı eleştirisinde bulunan Belediye başkanı , dürüst ve şeffaf yönetimden bahsetti.

Göreve geldiği günden itibaren Belediye yöneticileri ile bir araya gelmeyi sürdüren Başkan Bozdoğan ” Güvene dayalı iş gücü ” talebini yineledi.

Bozdoğan, Parti yönetimi ve meclis üyeleri ile de istişare toplantısı yaparak süreç hakkında bilgi verdi.

Toplumda önceliğin huzur ve kardeşlik olduğunu kaydeden Başkan Bozdoğan , toplumu kutuplaştırmadan yasaların bize tanıdığı şartlar altında çözüme ve hizmete dayalı bir anlayış içinde çalışacağız,dedi.

Personel değişimleri ile ilgili gelen eleştirilere de cevap veren Bozdoğan ”Liyakattan bahseden bir anlayışa sahibiz, bazen eleştirilebiliriz ama öncelik işlerin doğru ve hızlı yapılmasıdır. Çalmayan , kavgacı olmayan , toplumu kutuplaştırmayacak kişilerin Tarsus’a hizmet yürüyüşümüzde yer alması önemli, zamanla her şey çok güzel olacak ve bana inanan halkımı asla pişman etmeyeceğim”sözleri kullanması dikkatlerden kaçmadı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER