TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

HALUK BOZDOĞAN: ÇOCUKLARIMIZA GÜZEL BİR TARSUS BIRAKACAĞIZ

Cumhuriyet Halk Partisi Tarsus Belediye Başkan Adayı Dr.Haluk Bozdoğan seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerini sürdürüyor Günün 20 saatini  çalışmalarına ayıran Dr.Haluk Bozdoğan ,yorulmayacağız ve bu işi birlikte başaracağız,dedi. İlçe yöneticileri, Meclis üyesi adayları ve Chp’li üyeler ile birlikte Mersin Caddesinde bulunan esnafları ziyaret eden Bozdoğan’a,vatandaşlarda ilgi gösterdi. ”Esnaflarımız yaşadıkça Tarsus yaşayacak, onlar kalkındıkça Tarsus kalkınacak. […]

HALUK BOZDOĞAN: ÇOCUKLARIMIZA GÜZEL BİR TARSUS BIRAKACAĞIZ
10 Mart 2019 - 15:23 'de eklendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Tarsus Belediye Başkan Adayı Dr.Haluk Bozdoğan seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

Günün 20 saatini  çalışmalarına ayıran Dr.Haluk Bozdoğan ,yorulmayacağız ve bu işi birlikte başaracağız,dedi.

İlçe yöneticileri, Meclis üyesi adayları ve Chp’li üyeler ile birlikte Mersin Caddesinde bulunan esnafları ziyaret eden Bozdoğan’a,vatandaşlarda ilgi gösterdi.

”Esnaflarımız yaşadıkça Tarsus yaşayacak, onlar kalkındıkça Tarsus kalkınacak. Güzel şehrimizde martın sonu bahar olacak”diyen Bozdoğan iş yerlerinde alış veriş yapan vatandaşlar ve aileleri ile de görüştü.

Çocukların geleceği için çok önemli bir seçime gidildiğini ifade eden Dr.Haluk Bozdoğan, ailelerde destek istedi.

Bozdoğan yaptığı kısa konuşmada ” Mutlaka başaracağız,başarmaktan başka gayemiz yok. Tarsus’un geleceğine, çocuklarımızın geleceğine bir beş yılı daha heba etmeyeceğiz. İşsiz babalar, işsiz annelerimizin mutsuzluğu çocuklarımıza yansıyor. Onların mutlululuğu için çalışacağız, ebeveynlerine önce iş sonra aş kapısı yaratmak için, yatırımlar oluşturacak, ve kalkınma projelerimizle yollarına pusula olacağız. Bizim tek gayemiz birlikte mutlu olan, birlikte gülen bir Tarsus yaratmak. Özellikle gençlerimizin beyin göçüne karşı mücadele edeceğiz. Gelin burada birlikte üretelim, birlikte güzel bir Tarsus inşa edelim diyeceğiz. Biz geleceğin mirası çocuklara güzel bir Tarsus hayal ediyoruz ve biliyoruz ki ; 21 gün sonra bunu birlikte el ele vererek başaracağız”sözleri kullandı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER