TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Haluk Bozdoğan:Bahar dağlardan ovalara yayılıyor

Chp Tarsus Belediye Başkan Adayı Dr.Haluk Bozdoğan ve İlçe Başkanı Ali İlk iki koldan çalışmalara hız verdi. Yaklaşan yerel seçimler öncesi oluşan liste krizini geride bırakan Chp’de çalışmalar ara vermeden devam ediyor. İlçe başkanlık binasında yapılan aday ve meclis üyeleri tanışma toplantısının ardından  hazırlanan çalışma programına uygun şekilde vatandaşlar ile buluşan Dr.Haluk Bozdoğan ” Yerel […]

Haluk Bozdoğan:Bahar dağlardan ovalara yayılıyor
21 Şubat 2019 - 21:45 'de eklendi.

Chp Tarsus Belediye Başkan Adayı Dr.Haluk Bozdoğan ve İlçe Başkanı Ali İlk iki koldan çalışmalara hız verdi.

Yaklaşan yerel seçimler öncesi oluşan liste krizini geride bırakan Chp’de çalışmalar ara vermeden devam ediyor.

İlçe başkanlık binasında yapılan aday ve meclis üyeleri tanışma toplantısının ardından  hazırlanan çalışma programına uygun şekilde vatandaşlar ile buluşan Dr.Haluk Bozdoğan ” Yerel seçimlerin önemini 1Nisan sabahı daha iyi kavrayacağız,Birlikte kazanacağız”diye konuştu.

Sarışıh,Çamalan,Kaburgediği,Sandal,Bolatlı ve Akgedik mahallelerinde vatandaşlar ile bir araya gelen Chp heyeti, 31 Mart günü neden kendilerine oy verilmesi gerektiğini anlattılar.

Meclis üyeliği için aday olan isimlerinde katıldığı çalışmalarda mahalle sakinlerine seslenen Dr.Haluk Bozdoğan ”  Halkı kararlılığı bizim kazanma azmimize destek oluyor,herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Biz halkız ve gücümüzü sandıkta göreceğiz. Özellikle Sarışıh Mahallemizde nergiz kokularıyla karşılandık… Demek ki bahar; dağlardan yayılıyor ovaya…”dedi.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, açık hava

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, gülümseyen insanlar

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER