TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

HALUK BOZDOĞAN:SORUN YOK,MARTIN SONU BAHAR,DEDİ

CHP’nin Tarsus Belediye Başkan Adayı Dr.Haluk Bozdoğan açıklama yayınlayarak gündeme dair açıklamada bulundu. Bozdoğan yaptığı açıklamada ”CHP’den istifa etmediğini,etmeyeceğini ve seçimlere de CHP çatısı altında gireceğini”söyledi.   İŞTE HALUK BOZDOĞAN TARAFINDAN BASINA SERVİS EDİLEN AÇIKLAMA: 19.02.2019 tarihinde, Tarsus Belediye Meclis Üyeleri Listesinin YSK’ya teslimi ardından şahsımın istifa edeceği ve farklı bir partiden aday olup 2019 […]

HALUK BOZDOĞAN:SORUN YOK,MARTIN SONU BAHAR,DEDİ
21 Şubat 2019 - 9:47 'de eklendi.

CHP’nin Tarsus Belediye Başkan Adayı Dr.Haluk Bozdoğan açıklama yayınlayarak gündeme dair açıklamada bulundu.

Bozdoğan yaptığı açıklamada ”CHP’den istifa etmediğini,etmeyeceğini ve seçimlere de CHP çatısı altında gireceğini”söyledi.

 

İŞTE HALUK BOZDOĞAN TARAFINDAN BASINA SERVİS EDİLEN AÇIKLAMA:

19.02.2019 tarihinde, Tarsus Belediye Meclis Üyeleri Listesinin YSK’ya teslimi ardından şahsımın istifa edeceği ve farklı bir partiden aday olup 2019 Yerel Seçimleri’ne farklı bir partinin adayı olarak gireceğim söylentileri yayılmıştır.
Bu söylenti tamamen asılsızdır. 2019 Yerel Seçimleri’ne partim, Cumhuriyet Halk Partisi’nden 27.01.2019 tarihinde ”aday” olarak atanmam sebebiyle, planlanan yerel seçim takvimine partimin adayı olarak girdiğimi ve ”Martın Sonunda Tarsus’umuza Baharı getireceğimizi” kamuoyunun kıymetli bilgisine sunarım.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER