TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Haluk Bozdoğan;Yaz kursları ücretlerini düşürdü.

Halkçı Başkan Bozdoğan’dan vatandaşların talebine olumlu cevap. Sabah saatlerinde gazetemize ulaşan vatandaşlar Mehmet Çelebi Spor salonda açılan yaz kursu ücretlerinin yüksek olduğunu bildirmiş ve bu konu hakkında Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan’dan indirim yapılmasını beklediklerini ifade etmişlerdi. Talebin gazetemiz aracılığı ile gündeme gelmesinin ardından başkandan müjdeli haber geldi. Gazetemize açıklama yapan Bozdoğan “ Halkın taleplerini […]

Haluk Bozdoğan;Yaz kursları ücretlerini düşürdü.
15 Haziran 2019 - 18:14 'de eklendi.

Halkçı Başkan Bozdoğan’dan vatandaşların talebine olumlu cevap.

Sabah saatlerinde gazetemize ulaşan vatandaşlar Mehmet Çelebi Spor salonda açılan yaz kursu ücretlerinin yüksek olduğunu bildirmiş ve bu konu hakkında Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan’dan indirim yapılmasını beklediklerini ifade etmişlerdi.

Talebin gazetemiz aracılığı ile gündeme gelmesinin ardından başkandan müjdeli haber geldi.

Gazetemize açıklama yapan Bozdoğan “ Halkın taleplerini dinlemeye devam edeceğiz . Almış olduğumuz karar doğrultusunda vatandaşların spor yapma hakkına sahip çıkacağız. Spor yapan bireylerin kentin nefes alan tarafı olduğunu unutmamak lazım. Gençler ve çocuklarımız bizim için önemli. Yaz kursu ücretlerini yasal çerçevede en düşük bedele 40 TL’ye çekiyoruz.”dedi.

Mehmet Çelebi Spor Salonunda çeşitli yaş grupları ile yaz kursları devam edecek.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER